Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt valaki aki Angliában...

Van itt valaki aki Angliában szült a közelmúltban?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Esetleg van itt köztünk olyan valaki aki Angliában hozta világra gyermekét? Én 32 hetes terhes vagyok és itt fogom szülni az első gyermekemet. Érdekelne a császár illetve a természetes szülés folyamata is.


Köszönöm ha valaki megosztja velem a történetét. :)

Kellemes délutánt nektek!


2019. nov. 18. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én babám júniusban született itt Angliában. Én kaptam membrane sweep-et a 41.héten, nem akart indulni a drága. :) Az segített, másnap már fájásaim voltak, bementünk 3 percesekkel, de csak 2 centire voltam kitagulva, hazaküldtek. 10 óra múlva vissza, kaptam szobát, káddal, de nem érkeztem belemenni, mert nem találták először a szivhangjat, én sem éreztem, hogy mozogna, végülis nem volt baj. Ezek után nagyon figyeltek ránk, ctg-te tettek. Burokrepesztés, hossszuuu fájdalmas vajúdás után sem tagultam ki kellőképp, úgyhogy mondtam, hogy elég volt cirka 30 óra vajúdás a semmiért, szóval megkérdeztem, lehet e császár, igent mondtak. Profi csapat volt velem. Pár óra után már setalnom kellett, fájt, de nem volt vészes. Mindenben segíteni fognak, itt szerintem sokkal rugalmasabbak, ha azt mondod, hogy nem akarsz szoptatni, akkor nem, hozzák is a tapszert. Én viszont szerettem volna, 100%-os támogatást kaptam ebben is. :) Minden rendben lesz!
2019. nov. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2019. nov. 23. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!