Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kíváncsi lennék, kinek mi a...

Kíváncsi lennék, kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Nem sokára szülök és azt olvastam,hogy a magánrendelés 10x-ét kell adni a dokinak.Az én dokimnak nincs tarifája,17 ezer/alkalomért rendel.Eddig több mint 200 ezerbe van csak a doki,+ugye a baba cuccok.Rengeteg pénz.Én személy szerint 100%hogy nem fogok 170 ezret adni,mert az nekem undorítóan sok.Pláne hogy a nagya munkát a szülésznő végzi.Van itt olyan aki hajlandó volt kifizetni ezt az összeget?
2019. nov. 19. 10:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szegeden 400. Itt amiket irkálnak az oldalon, hogy 200 a szülés plusz a magán rendelés bőven meg van a 400.ezert merült fel bennem ez a kérdés.
2019. nov. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Lehet hogy Szegeden 400 a szülés magánklinikan, de gondolom az nem hozott orvossal, hanem aki épp van. És általában csak 2 éjszaka... Ami amúgy egy esetleges császár után szerintem elég kevés idő, de még hüvelyi szülés után is.

Sokan pedig azért fogadnak orvost mert könnyebb egy "ismert" orvossal szülni, akihez bármikor fordulhat a kismama ha a terhesség alatt kérdése lenne.


A kérdésre én 100.000 körül gondoltam az orvosnak adni, aztán meglátjuk milyen lesz a szülés

2019. nov. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
És a 400 ezerben benne van a terhesgondozás, genetikai UH?
2019. nov. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13 nem ástam ennyire bele magam. Ezt is csak úgy az egyik ismerősöm mondta. Ezért kérdeztem, hogy ha alapból 200 körül adnak a szülésre plusz a szülésznőnek plusz a 20 000res magánrendelésen, akkor mi a különbség egy magán kórházban szülni.
2019. nov. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az én dokimnál is 17 ezer volt/alkalom, ő meg is mondta hogy a szülés 170.000.

Nekem minden pénzt megért, hogy ott volt velem, főleg hogy végül császár lett.

(Az első szülésemnél nem volt orvosom, akkor megfogadtam hogy ha lesz még egy gyerek, nekem kell orvos!)

2019. nov. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nálam pl a magán azért nem jöhet szóba, mert nincs PIC osztály.

Egyébként mi néztük már 4 éve és itt Bpn 1milla körül jött ki a magánkórház. Tehát így még mindig olcsóbb.

És én is a "saját" dokimhoz ragadzkodom, aki már évek óta ismer, és akiben bítzom. Ez számomra fontos.

Ha Ő azt mondha nekem h így kell mert... akkor én hiszek neki. Nem kételkedem, és nem kattogok rajta napokig h vajon tényleg így e a jó.

2019. nov. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!