Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire ciki ha 20 évesen...

Mennyire ciki ha 20 évesen már a 3. ik gyerek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok,van 2 kétgyerekem(ikrek) 10 hónaposak,70% hogy terhes vagyok:o Ti mit tennétek helyemben?
2019. dec. 5. 12:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
80%
Remelem jol kereso apjuk van aki eltart.
2019. dec. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
71%
Nekem ciki lenne.
2019. dec. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%
Mi az, hogy mit tennénk? Nyilván tervezett gyerek, ha egyszer megfogant az ikrek mellett, gondolom kistesót akartatok. Nem ciki a korai anyaság, ha adottak a feltételek, de lássuk be, ritkán azok. Mindattól függetlenül, én magam alkalmatlan lettem volna rá. Ha már tíz hónaposak, akkor elég korán lettél várandós velük, én annyi idősen felelősen nem tudtam volna gyereket vállalni, mert elve még nappalin tanultam és rész-munkaidőben dolgoztam diákmunkát mellette. Ha anyagilag belefér, akkor miért ne. Gondolom van jövedelmed, gyed a két gyerek után, bizonyára felkészültél a gyerekvállalásra, nem feltételezem, hogy nem, akkor meg senkinek semmi köze hozzá. Nem ciki, mindösszesen felelőtlen lenne, abban az esetben, ha az iskolából éppen kikerülve, avagy azt be sem fejezve, egyetlen nap munkaviszony nélkül a nagy semmire szülne valaki, kizárólag a a családja anyagi támogatása és a párja keresetére alapozva, majd miután ez így alakult jönne sorban a következő, hogy aztán már 25 éves kora előtt sokgyerkes egyedülálló anya legyen, akit munkatapasztalat és a vélhető rengeteg jövendőbeli gyáp miatt sehova sem vennének fel dolgozni. A Te eseted bizonyára nem ez.
2019. dec. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
82%

A 3-as hozzászóló a szívemből beszélt. Így én már nem írom le ugyanazt.


Mit jelent, hogy "70%, hogy terhes vagy"??

2019. dec. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ha az iskolából kirepülve, nulla munkaviszonnyal lett volna terhes, akkor se lenne senkinek semmi köze hozzá, de mindegy.

Csak rá meg a férjére tartozik ez.

2019. dec. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
64%
Bizonyos népcsoportnál kifejezetten dícséretes. Lehet lepontozni, de én nagyon szánom az ilyen semmire szülő tini mamikat. Persze tudom most mindjárt leírod, hogy a csávód is gazdag, apuci is gazdag, szóval aki beszól az csak irigy. Hát, egészségedre.
2019. dec. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
54%
megvan a CSOK
2019. dec. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%
Nem is írta senki, hogy bárkinek köze lenne hozzá, ha az említett eset állna fent, azt írtam, hogy felelőtlen döntés lett volna a vázolt helyzet, attól még nyilván az Ő dolguk. Véleményt pedig a kérdező kért, bizonyára nem bántódik meg, hogy kap is.
2019. dec. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
77%

Nem ítélek el senkit. De nekem fura volt belegondolni 21 évesen, mikor az elsőt szültem, hogy a tőlem 1 évvel idősebb unokanővérem akkor szülte a harmadikat (és amúgy az már a negyedik terhessége volt, csak a második a terhesség 25.hetében meghalt.)

Ha megvan az anyagi háttér, ám legyen, bár ennyi idősen nehezen. Nyilván nekik se volt/van, ahhoz képest lett még egy negyedik gyerek. (+ mellé 2 ab.)

2019. dec. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
76%

Sokkal cikibb, hogy úgy irod 3. ik... Olvasd fel hangosan. Harmadikik... Na ugye?


De hogy a kérdésedre is válaszoljak, ha terveztétek, és boldogok vagytok, akkor mit érdekel, hogy másnak ez ciki vagy sem? Magatokkal foglalkozz, ne mások véleményevel.

2019. dec. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!