Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire ciki ha 20 évesen...

Mennyire ciki ha 20 évesen már a 3. ik gyerek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok,van 2 kétgyerekem(ikrek) 10 hónaposak,70% hogy terhes vagyok:o Ti mit tennétek helyemben?
2019. dec. 5. 12:40
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
6%
Gratulálok gyerekhez.honan tudod,hogy terhes vagy? nem ciki nagyon megszokott,ritka dolog
2019. dec. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
28%

"más pénzére"

Nem mintha jó ötletnek tartanám a semmire szülést, de ezen mindig kiakadok, ez mindig úgy hat, mintha anyuka egyedül akarná és hozná össze magának azt a gyereket, apukának meg semmi köze, csak egy nő elveszi a pénzét a gyerekre hivatkozva....

2019. dec. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
90%
22es, igen együtt hozták össze, így nem csak apuka kötelessége eltartani a gyereket, plusz anyukát, a nőnek is ugyan úgy bele kell szállnia, és nem csak a gyes-családival ami kb semmire nem elég.
2019. dec. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
Jó ez a szöveg, h anya is szálljon be a költségvetésbe. Egyet is értek vele. Csak tudnám, hogy akkor miért hordják el mindenféle szaranyának, aki a gyerek 3 éves kora előtt visszamegy dolgozni.
2019. dec. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó én ilyet gyakorin kívül még nem hallottam. Én is dolgozom a kicsi 2 éves kora óta, mert nem szeretek élősködni senki nyakán.
2019. dec. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Rám se mondta még senki hogy szranya vagyok mert visszamentem dolgozni amikor 2 éves lett a gyerek. Én úgy érzem akkor lennék szranya, ha nem tenném.
2019. dec. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Hát én már voltam minden. De örülök, hogy nektek pozitív élményeitek vannak.
2019. dec. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

#23

Ez is igaz, de akkor mi az az okos duma, hogy "úgy vállalj gyereket, ha egyedül is el tudod tartani"?

Apuka teljes felmentése... Megint.

2019. dec. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

28as, honnan vetted hogy felmenteném teljesen apukát? azt írtam hogy felesben MINDENBŐL ki kéne mindkét félnek vennie a részét. Anyukának a fele költségeket fizetni, apukának meg a fele gyereknevelést átvenni. Ez így lenne igazságos, mindkét félnek.


De ezen az oldalon a férfitól sokszor elvárják hogy dolgozzon, tartsa el a nőt meg a gyerekeket egyedül, pluszban még otthon is segítsen.

2019. dec. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

"Anyukának a fele költségeket fizetni, apukának meg a fele gyereknevelést átvenni. Ez így lenne igazságos, mindkét félnek."

Így van.


"De ezen az oldalon a férfitól sokszor elvárják hogy dolgozzon, tartsa el a nőt meg a gyerekeket egyedül, pluszban még otthon is segítsen."

Ez hülyeség. Pont a fordítottja van, ha egyedülálló anyukákról van szó, és nem fizet apuci gyt-t, az a válasz, hogy "Dolgozz többet, ne mástól várd"... De mindenki azt vesz észre, amit akar...

2019. dec. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!