Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meg lehet erezni, hogy itt az...

Meg lehet erezni, hogy itt az ido, szulni kell? Ha igen, milyen jelek utalnak ra?

Figyelt kérdés
2019. dec. 11. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Én megéreztem. Utolsó előtti nap véres volt a folyásom, ekkor gondoltam hogy már csak pár nap van hátra. Az utolsó nap már extra kibírhatatlan volt a terhesség, szúrt a pocim, sehogy sem volt jó, lábaim mint az elefántnak, majd éjszaka elkezdett szivárogni a víz a 39+6. Napon :)
2019. dec. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első gyerekkel ugyanolyan volt minden, reggel szokásos jóslófájásoknak vélt összehúzódásokkal, hetek óta mindennapos volt, fel se figyeltem már rá. Addig, amíg nem erősödtek zuhanyzásnál. Eközben tágulásos vérzésem volt. Szóval jel nem nagyon volt de a szülést elég hamar észrevettem, ígyis fél napot töltöttem még itthon, mire rendesen beindult.

Második szülésnél ennyi se. Ugyanolyan nap mint a többi, fél 11-kor a férjem kapott egy jóéjt puszit, gondoltam alszok. Semmi gyanús nem volt. Perceken belül egy furcsa keményedés. 10 perc múlva megint majd megint, 11 fele ki is ugrottam az ágyból járkálni, hamar erősödött az első szülésemhez képest. 5.30-ra már megszületett a lányom.

2019. dec. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 khniki ***** válasza:
Nálam semmi jele nem volt. Pont aludni készültem, amikor 2 hatalmasat rúgott a babám és elkezdett folyni a magzatvíz.
2019. dec. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első gyereknél elfolyt a magzatvíz, előtte semmi jel nem utalt rá, hogy éjjel indulunk szülni. A másodiknál szülés előtt 2 nappal véreztem, bementünk, még vizsgáltak.Fájásom nem volt, tágulási vérzésnek mondták, meg hogy nem sok van vissza szülésig, de hazamehettem. Mondták, ha beindulnak a fájások, menjünk vissza. 2 nap múlva megint éjjel beindultak a fájások 5 percesek lettek egyből.
2019. dec. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Éjszaka enyhe rendszertelen mensi szerűen görcsöltem és aznap éjszaka aludtam a legjobban utoljára :D az utolsó másfél hónapban semmit nem aludtam. Elindultam a szokásos NST-re és reggel fél 8-ra akkor más sűrűbben jöttek de egészen enyhék akkor már a derekam is fájt de mielőtt gépre jutottam volna elfolyt a magzatvíz így délután negyed 2 után pár perccel meglett a kisfiam :)
2019. dec. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Reggel elmentem. Nst re majd haza sétáltam egesz nap jöttem mentem csináltam a dolgomat majd mindig egy egy kisebb fájdalom volt nem vettem fel majd este sűrűn mentem. Pisilni és nagyobb dolgot is végeztem többször ezekben az órákban már egyre jobban és sűrűbben jöttek a fajasok akkor már néztünk az időt és igen be álltak a 40 perces fájások magzatviz nem. Folyt el. Hajnalra meg lett a kisfiam. :)
2019. dec. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*40 (10 perces)
2019. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!