Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti hogyan éltétek meg a...

Ti hogyan éltétek meg a szülés utáni fél-1 évet?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akivel mielőtt szült, nagyon jóban voltunk, én úgy érzem, hogy folyamatosan támogattam őt lelkileg miután megszült, ő pedig egyre távolodott tőlem, és egyre ellenségesebb lett velem, én meg nem tudom, hogy mi lehet ennek az oka,mert úgy érzem, hogy nem bántottam meg semmivel, és mégis eljutottunk odáig, hogy azt mondta már soha nem akar engem látni. Nem tudom, hogy mi válthatta ki ezt belőle.

2019. dec. 11. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Kamu
2019. dec. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az. Annyira rosszul élem meg, nagyon fontos volt nekem, hogy gyógyszereket szedek és nyugtatót...Mert érthetetlen számomra. Könnyebb lenne feldolgozni, ha ártottam volna neki valamiben.
2019. dec. 11. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Ha ez így van, akkor valószínűleg kéretlen tanácsokkal "segítettél" neki vagyis inkább mentél az agyára. Valami biztos kiváltotta ezt. Vagy te voltál, aki "mindig mindent jobban, okosabban, ügyesebben" csinált, legalábbis szerinted.
2019. dec. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is van egy ilyen barátnőm. Mikor összejött a férjével elkezdte fokozatosan leépíteni a baráti kapcsolatait. Végül mint barátnője egyedül én maradtam neki. Mikor megszületett az első gyereke hirtelen elkezdett engem is "eltávolítani". Teljesen megváltozott, csak a gyerekeinek, férjének él. Nem a férj a hibás, ő próbálta rávenni, hogy ne gubózzon be teljesen, de a kedves barátosném mindig talált valami gagyi kifogást. Már nem keresem. Nekem is lett egy gyerekem és bár nehezen de össze tudok hozni találkát a barátaimmal, épp ezért nem értem. Nekem is szörnyen rosszul esett, 12 éves korunk óta legjobb barátnők voltunk. Majd rájön egyszer, hogy ezt nem így kellett volna. Ő férje és az enyém jóban vannak, panaszkodott neki hogy már ő sem nagyon találkozhat a barátaival és úgy tűnik emiatt többet is iszik....
2019. dec. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!