Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti mit pakolnátok a kórházi...

Ti mit pakolnátok a kórházi csomagba a helyemben?

Figyelt kérdés

Angliában élek és itt amolyan "ambuláns szülések" vannak, tehát nem tartanak bent senkit, hanem a midwife megy ki ellenőrizni a szülés után, hogy pl besárgult-e a gyerek. Ha minden tekintetben egészségesnek tűnünk, mehetünk haza.


Kiegészítő infó, hogy a kórház mellett lakunk, kb 7-8 perc gyalog. Ebben az esetben mit tennétek a kórházi tatyiba? Nekem, apának, babának.


2019. dec. 16. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor max 1 nap?

Babának pelus és ruha amiben hazahozzatok.

Magadnak enni inni telo töltő váltó ruha betét, bugyi,papucs, gondolom ott is lekell fürdeni szóval törölköző tusfurdo.

Apának (apás szülés lesz?)

Valtoruha enni inni való.

Szerintem ennyi.

Gyors és könnyű szülést neked 😘

2019. dec. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszike! Közben találtam, egy nagyon jó honlapot, részben lefedi amit te is írtál, annyi hogy apának szerintem nem feltétlen kell váltó, meg tusolás, mert ő hazaugorhat, ha végeztünk, bent lezuhanyozni se lenne rövidebb mint fél óra.


Illetve arra gondoltam, hogy mikor bepakolok, akkor ezeket a mini repülős samponokat meg tusfüfőt teszem be, nem kell egy egész nagy üveges, kevesebb helyet foglal legalább. Szoptatásra alkalmas pizsi/hálóing, köntös, törcsi, mini sampon, tusfürdő, meleg papucs a járkáláshoz (amúgy is kórházban ha befekszek mindig jéghideg a lábam), flip flop tusolásoz, szoptatós melltartó, ilyen eldobható párnácskával ha folynék, eldobható, beépített betétes bugyi (nem tudom mi a neve), könnyed ruha hazamenni. A babának egy kisebb csomag pelenka, ruha (ennek még utána járok mi kell) kézi babahordozó, kis sapka, kis kesztyű, popsikrém, popsitörlő, bár szerintem ezeket adnak. Töltők a telefonokhoz, fejhallgató, ha zenét akarnék, hajgumi, fésű, víz, cukorka.


Enni adnak mindenkinek, ha meg nem, akkor ott a Costa, szendvicsekkel, innikkel, de amennyire tudom kapunk enni. Szerintem mindent felírtam, ha bárkinek eszébe jut bármi, ne tartsa bent.

2019. dec. 16. 19:42
 3/7 A kérdező kommentje:
*fogkefe, fogkrém
2019. dec. 16. 19:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem írta, hogy apának kell tusfürdő. Neked, szülés után, hogy ne véresen menj haza.
2019. dec. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen az a honlapokon volt, bocsi.
2019. dec. 16. 20:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Igen neked gondoltam a tusfurdot.

A váltó meg ha apás szülés lesz nem mehet be cdak úgy hiába vesz rá ruhát. Rengeteg a bacilus.

2019. dec. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jogos! Köszi szépen!
2019. dec. 24. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!