Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Előfordult veled szülés...

Előfordult veled szülés közben, hogy más is kijött?

Figyelt kérdés
Igen, konkrétan pisire, kakára, pukira gondolok. Mennyire gyakori ez?
2019. dec. 25. 12:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
31%
Állva pisiltem össze magam a fájdalomtól. Gondolhatod, hogy mennyire érdekelt épp akkor...
2019. dec. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
1. Vajudas hasmenessel indult, 2.nal kertem beontest, igy egyiknel sem.
2019. dec. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt idő beöntésre, így hát az első tolófájáskor kijött az utolsó pár napi étel kakaként.. A szülésznők nem csináltak belőle nagy gondot, én meg elnézést kértem, dehát na, mikor teljes erőddel nyomnod kell, azért ez szerintem elkerülhetetlen ilyen esetben.. Már csak mosolygok az emléken, mikor kérdeztem az első nyomás után, hogy "na, történt valami?", majd kaptam a választ, hogy " igen, bekakilt".. :D
2019. dec. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen, PEDIG KAPTAM beöntést ( mert kertem)! Engem ez nagyon zavar szülésnél ( többször szültem es még fogok), emiatt KÉREK mindig. Így jobban merek nyomni. Nem tudom, sokan miért félnek a beöntéstől, hiszen könnyít a dolgokon. Ráadásul szülés utan legalabb üresek a beleid. Ŕn sose tudtam idegen helyen nagy wc-zni. Így legalább ennyivel kevesebb gondom volt.
2019. dec. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bepisiltem és hánytam is. Kitolásig nem jutottunk, a vége császár lett.
2019. dec. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!