Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Igaz, hogy ha szüléskor...

Igaz, hogy ha szüléskor hangoskodsz, kiabálsz, akkor magadra hagynak?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm azt mondta, hogy akkor magadra hagynak és bunkók is lesznek. Igaz ez? Nagyon félek amúgy is a szüléstől, nem bírom a fájdalmat. Tudom, nem szabadna kiabálni, mert elmegy az erőd, de eddig nekem minden ismerősöm azt mondta, hogy ők ordítottak.

2019. dec. 31. 15:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%

A gyökerek hisztiznek??? Csak józan paraszti ésszel gondolj már bele mi zajlik egy női testben szüléskor!


Kérdező! Nem igaz. Nem általános, hogy sikoltoznak a nők. Az, ha adsz ki hangot, nem kiabálás. De nem fognak otthagyni. Nem is hagyhatnak.

Egyébként én nyögtem, morogtam - legalábbis ahhoz hasonlító hangot adtam ki, egyszer sem szóltak rám.

2019. dec. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
87%
Az orvosok néha ritka bunkók tudnak lenni, ebben tapasztalatom még nincs, de fogorvos érzéstelenítő nélkül fúrta a fogam 13 évesen, és egy kicsit nyöszörögtem, és rámmordult, hogy "ne nyikorogjál már mint egy rossz ajtó". Nővérke vérvételnél ugyanez, mikor kereste a vénám, és vagy 8 alkalommal különböző helyen megszúrkált 11 évesen és sírdogáltam. A szülés fájdalmas, persze ne visíts mint egy malac, de ha fáj akkor néha ki-ki csúszik egy hang. Aki pedig azt hiszi, hogy azok akik hangosabbak, gyökerek, gratulálok. Normális ember nem ítélkezik, gondolom nem jókedvében jajgat. Természetes emberi, és állati reakció. A kutya is vonyít ha rálépsz a farkára.
2019. dec. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2019. dec. 31. 18:53
 14/18 anonim ***** válasza:
83%
Ez nagyon nagy hülyeség :) tapasztalatból mondom
2019. dec. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom nincs, mert nem hangoskodtam. De biztosan helyfüggő. Van ahol jobban tolerálják, van ahol kevésbé
2019. dec. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
88%
Akkor jelen. Én 2 napot vajúdtam és a 2perceseknél már kiabáltam. Konkrétan azt, hogy adj inni mert itt halok meg vagy most már csaszározzanak meg vagy értsd már meg hogy nem tudok már lábra állni (ez így volt). Senki nem szólt be, senki nem bunkózott. Mellettem is kiabált a csaj "szét szakadó bass.a meg". Én úgy gondolom mindenki máshogy éli meg a szülést, ha ennyire nem tudunk elfogadóak lenni és még ezt is megszóljuk az szüljön otthon vagy ne dolgozzanak ilyen helyen. A szülőszoba az a hely ahol nem létezik olyan h valami ciki.
2020. jan. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
A fájások alatt jajgattam, de nekem egyből 5 percesek jöttek ea egy óra alatt szultem az első fájástol számítva szóval elég intenzíven jött hirtelen mar 2-3 percesek lettek. Amikor már tolófájás volt akkor a nyomás után ahogy kijott a levegő akkor hangosan jött ki, egy "én ezt nem bírom megcsinalnival"... Engem mindkét szülésem alatt támogatott a doki hogy dehogynem tudom megcsinálni meg jól haladunk ügyes vagyok stb... Nem kiabáltam de azért hangos voltam szerintem ahogy emlékszem.
2020. jan. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
73%
Kivancsisagbol megkerdezhetem mar varandos vagy? Vagy csak keszulsz?
2020. jan. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!