Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 1 éves császáros heg még...

1 éves császáros heg még mindig fáj néha. Ez normális?

Figyelt kérdés
Kívülről nem látszik, hogy gond lenne vele, de valami mégsem jó, mostanában elég sokat fáj.
2020. jan. 2. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Lehetnek összenövèseid, vagy, ami gyakoribb, hogy èrzèkeny a frontra. Van aki, csàszàrhegèn, gàthegén, règi törès/ foghúzas helyen èrzi mikor jön a hideg.
2020. jan. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Ugyanez csak nekem 10 hónapos. Nálam mindig időjárás változáskor vagy esetleg migrén előtt fájdul meg. Ritka, amikor csak úgy elkezd fájni,de előfordul az is, akkor próbálok kicsit pihenni és várom, hogy elmúljon. Elvileg semmi baj nincs vele,mert megnézettem.
2020. jan. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Normális, nekem ugyan nem császár volt, hanem méheltávolitas, de ugyan ott vágtak, 5 éve, mai napig érzékeny. Frontokra is fájhat.
2020. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
Nekem soha nem fáj. Szerintem nem normális, megnézetném.
2020. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Van, akinrk frontra örökre érzékeny marad


Fronthatás pedig volt elég mostanság

2020. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Nekem frontkor viszketni szokott. Én is császárral születtem és anyukámnak a mai napig érzékeny mikor jön a hideg, bár neki még függőleges vágása van.
2020. jan. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
10 hónapos heg. Fáj mikor megjön, mikor peteérésem van és most lett egy 3x4 centis cisztám jobb oldalt, na az meg brutálisan fáj(volt 3 éve egy 4x5 cm cisztám bal oldal, az fel se tűnt, csak rákszűrésen vették észre) . Voltam orvosnál én is de mindent rendben találtak. Lenövések, átvágott idegek, fronthatás, bármi okozhatja. De ismerek olyat, akinek semmi gondja nincs vele.
2020. jan. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!