Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyit kell várni császáros...

Mennyit kell várni császáros szülés után a következő babával? 4hónappal vagyok a császár után, ha most megint terhes lennék, megtarthatom?

Figyelt kérdés
2008. nov. 19. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

orvosa válogatja, ált. egy évet javasolnak.

talán nem lenne most gond.

2008. nov. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a saját orvosodat, hogy ő mit gondol róla. Az enyém azt mondta legalább 1 évet várjak. Volt egy szobatársam ő 9 hónappal az első gyerkőc születése után lett újra terhes, ismét császárral szült, és azt mondta hogy teljesen szétment a vágása, még jó hogy bejött a kórházba, hogy valami nincs rendben. 3. babát már nem javasoltak neki, mert úgy stoppolták össze. Igaz 38 hetesen egy 4 kg, 55 cm-es babája született... Szerintem ez függ kortól is hogy hogy regenerálódik a szervezeted.
2008. nov. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én orvosom 1 évet javasolt,mert kb ekkora gyógyul be a méhen ejtett seb.

Szerintem is kérdezd meg a dokidat.

2008. nov. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!