Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt úgy valaki, hogy nem...

Volt úgy valaki, hogy nem tudták kórházba vinni, így neki kellett vezetni, amikor beindult a szülés?

Figyelt kérdés
Városon belül szerintetek érdemes vezetni, vagy inkább a taxi?
2020. jan. 12. 17:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%
Velem ez volt. És mivel épp orvos sem volt, így a szülést is nekem kellett vezetni. 37N
2020. jan. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp taxi.
2020. jan. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos sok ilyen nő volt, de erre való a taxi, a mentő, szomszéd, jó barát, rokon. Én biztos nem vezetnék.
2020. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Első, az úgynevezett humorodon érdemes lenne még kicsit csiszolni :)
2020. jan. 12. 18:31
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még nem volt ilyen aki maga vezetett volna be a kórházba. Minden értelmes nő inkább mentőt vagy taxit hív.


Egy erősebb fájásnál reflexből biztos telibe nyomtam volna vagy a féket, vagy a gázt...


Ami egyes esetekben nem feltétlenül gáz, de murphie törvénye, hogy nem akkor fogod tövig nyomni a féket mikor a piros lámpánál állsz, hanem mikor a legnagyobb kereszteződésben vagy és 5 oldalról fog beléd jönni 5 kocsi.

2020. jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Olyat el tudokkepzelnu, hofy folyika magzatvíz es fájások nincsenek, a kh pedig nincs messze és úgy megy kocsival.
2020. jan. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Bocs, hülye telefon...
2020. jan. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Csak mentőt ne hívj, mert szétkapnak a gyakorikérdések szuperanyukái... Lásd egy előző kérdés.
2020. jan. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%

Jelentem en 5 perces fajasokkal mentem keresztul pesten...

Nem nem volt para mert az elozo szuleseim is lassuak es majdnem fajdalommentesek voltak a kitolasig.


Amugy a nagyobbakra anyam vigyazott az exem dolgozott (amugy jogsija sincs) szoval maradt az h szepen 30 perc alatt bevezettem. Este 10kor indultam hetkoznap majdnem ures volt a varos.


Ra majd fel napra lett meg a gyerek. 2x leallt a szules. De halistennek nyugton hagytak vajudni. Setaltam olvastam neteztem kozbe. Igazabol nekem mem fajtak a osszehuzodasok, a kitolas az igen.

2020. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
Jelen! Két hétig egy sört nem mert meginni apuka nehogy akkor kelljen menni.. Persze mikor azt mondta ebből ma sem lesz semmi és iszik egy üveggel akkor este éreztem hogy itt valami lesz. Így én vezettem fel, igaz mi kocsival kB 5 percre lakunk a korhaztol és jó 12 perces fajdogalasokkal vezettem. De én itt nem is voltam még benne biztos hogy ez már a szülés lesz.
2020. jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!