Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikorra nyerted vissza a...

Mikorra nyerted vissza a terhesség előtti súlyod / alakod?

Figyelt kérdés
6 hete szültem, az első két hétben lement 10 kb a maradék 5 azóta sem moccan. Kis pocakom van a többi eloszlik, mivel nagyon vékony voltam, nem zavaró. De hallottam, hogy a szoptatás mellett sokaknak lemegy rengeteg kiló. Mikor indul meg újra vajon?
2020. jan. 16. 01:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Első 2 hétben lement 11 kg

Maradt 3


Az 3,5 hónapos korában már nem volt meg( fotóm van pont róla)


Viszobt a súly megmoccanása nélkül is sokat változott az alakom, ahogy távolodtunk a szüléstől.


Kb 9 hónap volt, amikor a súlyom ugyanannyi és a nadràgjaim is ugyanúgy álltak, mint előtte / sokkal korábban jók voltak 3-4 hó- de apró változások voltak./


De ekkor a tesó sikerült, szóval nem tudom hozy lett volna tovább.


A felvetésedre annyit, hogy van, aki pont szoptatás alatt hízik meg..

2020. jan. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez változó. Hallottam én is olyanról, akinek lement szoptatás alatt. Nekem nem mozdult le egy deka se amíg el nem kezdtem mozogni. Addig meg eltelt pár hónap, mire rájöttem, hogy nekem a szoptatástól nem mennek le a kilók. Elkezdtem apránként kocogni, annak nagyon hamar volt látszatja. A tejem nem apadt, 1,5 évig szoptattam. Fontos, hogy legyen egy jó sportmelltartó, ami tényleg tart.
2020. jan. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 khniki ***** válasza:
Pont így vagyok, mint te! 10 kg azonnal lement, másik 5 még 2-3 hét alatt. A többi pici felesleg maradt egyelőre, ill. a pici poci is, ami nagyon zavar. Most még mummy tummy edzésre járok, de ha kész a hasfal regeneráció, akkor kezdhetek csak fogyasztó edzést. Szoptatok, így a diéta is kilőve...
2020. jan. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A súlyom azonnal, az alakom soha.
2020. jan. 16. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szülés után már -11 kgval jöttem haza a kórhazbol, 7 kg híztam.

Szoptatás alatt a 7kg vissza jött, tehát annyi vagyok pont, amennyi szüléskor.

Azt érzem hogy innen tovább nem tudok sem hizni sem fogyni. Diétáztam már, kondizni járok és semmi 😀

2020. jan. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mivel a terhesség alatt alig híztam, a súlyom egyből visszajött. Sőt 3 kilóval kevesebb mint a terhesség előtt. DE az alakom nem tért vissza. Kicsit passzosabb pulcsit ami a terhességem elején még simán jó volt, nehezen bírom felhúzni a pocimnál
2020. jan. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnos kevesebb vagyok mint szülés előtt.

53 kiló voltam,vártam hogy gömbölyűbb legyek,imádtam hogy van fenekem és mellem.

Na már most...szülés után talán 2 héttel már elértem a korábbi súlyom,aztán csak ment le és le.

Most 48 vagyok..ami a 165 cm-hez sovány. És én se szeretem. 19 hós a lányom,már jó ideje nem szoptatok így tudok mindent enni.

Adjatok a tiétekből csajok :-(

2020. jan. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az elsőnél a súlyom 9-10 hónap után állt vissza, 8 kg volt, ami nem moccant a lányom 5 honapos koráig, utána viszont egyszercsak megindult és lement magától. A fiam után már kb 1-2 hónap után ugyanúgy 50 kg voltam, mint előtte.

Az alakom viszont nem olyan, kicsit beles maradtam, ahhoz tornázni kéne, ez az idei projektem :D

2020. jan. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1. szülés után 2 hónappal már kezdő súlyban voltam, a 2. után csak 4 hónappal sikerült a terhesség előtti súlyomat elérni. 20 kg-nál többet híztam mindkét esetben.
2020. jan. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!