Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek van vicces szülési...

Nektek van vicces szülési sztoritok? :D

Figyelt kérdés
Elméletileg jövőhét csütörtökre várom a kisbabám, de nagyon félek és izgulok. Csakhogy felkészüljek mindenre, nektek milyen sztoritok van?
2020. jan. 17. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Vicces szerintem nem igazán van, legalább is nekem nem volt vicces a szülés.
2020. jan. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Indultunk kórházba

55 p az út

5 perces fájások


Szomszéd akkor ment dolgozni.

Férjem kikiabál neki: megyünk szülni...

Erre lefullad a kovsival


Mondom oké oké

Akkor menjünk és a vezetésre figyelj inkább


A szomszéd azóta is ezen röhög, ha szóbakerül

2020. jan. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Első szülés, lepényi szakasz. Tolom ki a méhlepényt, a szülésznő meg valamit bénázott, el akarta kapni, vagy nem todom mit csinált, de így az egész placenta felugrott a hasamra. Persze azzal a mozdulattal le is kapta onnan. Összenéztünk, majd nevettünk. (Amúgy elég undi volt.)

Második szülésnél 5 perces fájások, ülök a széken a doktornő asztala mellett, viszi fel a gépbe az adatokat. Nekem jön a fájás, így teljes erőmmel az asztal szélébe kapaszkodok, és kb. 10 cm-t eltolom az asztalt. Ránézek, bocsánat. Megrázza a fejét, hogy semmi baj, visszahúzza az asztalt, gépel tovább. A másodiknál mikor bementünk (hajnal 5-kor), az első dolgom az volt, hogy közöljem velük, hogy ma 8-ra be vagyok írva amnioszkópiára (terminus után voltam már), de szerintem már az nem aktuális, úgyhogy húzzanak ki. Ezt kb. 3x mondtam még el vajúdás közben, hogy biztos kihúztak.

2020. jan. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Új lakásba költöztünk, aznap kapcsoltuk be először a fűtést. Este az ágyban fekve éreztem, hogy folyik a magzatvíz, kiugrottam az ágyból, erre rendesen csorogni kezdett. Párom már aludt, csak kiabáltam neki:

- Folyik, folyik, folyik...!

Erre ő nagy kómás fejjel:

- Mi ez, a radiátor?

2020. jan. 18. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Már 40+2 napon jártam mikor este enyhe görcseim voltak mondom biztos megint csak az időjárás lehet tutti nem fogok holnapra se megszülni. Másnap reggel esett az eső a görcsök nem múltak besétáltam a szokásos NST-re a görcsök csak nem múltak szóltam az orvosnak hogy fája derekam és a hasam is felváltva, megvizsgált erre a magzatvíz ráömlött úgy ugrott el előle. Aztán hívtam férjem hogy szülés lesz, egy perc nem telt el hív hogy nincs nála pénz taxira. KB egy fél óra múlva ott is volt. Aztán mikor már a szülőszobán voltam jött a szülésznő hogy mérni kénne a fájásokat, mondtam a férjemnek hogy kapja elő a telefont és mérje a stopperen, közben meg jött a fájás és mondtam neki hogy most jön! Erre az volt a válasza hogy jó jó várják nem találja! Én meg vissza hogy de nem tudok várni jön a fájás. Amúgy még reggel hazaakartam menni azzal a szándékkal hogy majd vissza jövök szülni 🤷‍♀️ ezt azóta is mondják nekem
2020. jan. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Első gyerek, 35 hétre született. Fájásokra ébredtem, mentő vitt be a kórházba. Doki azonnal burkot repesztett, jöttek a tolófájások, egyszercsak letettem a lábam és mondtam köszi ez nekem elég volt, én ezt nem csinálom tovább. Doki néz rám: ne szórakozzon, már kint van a feje :D Aztán csak megszültem. A nemét nem tudtuk előre, doki mondja lány. Nézek: láááány????? Doki: miért mire számított? :D

Na végre vége mindennek, összevarrtak stb, erre jön valaki: itt az apuka. Én csak meresztem a szemem: kicsodaaa??? Hát az apuka! és elkezdte leírni hogy néz ki, stimmel??? Jaaaa mondom igen, jöjjön nyugodtan :D

Hirtelen azt hittem az én apám, de aztán leesett, hogy 20 éve nem láttam, valószínűleg nem ő jött :DD


Áh ez az egész szülés egy komédia volt :) Azóta eltelt pár év, idén lesz 18 a lányom, de a születése egy örök vicces sztori a családunkban.

2020. jan. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
4-es 😂😂 ez a radiátoros hatalmas :D sírva röhögök vagy 10 perce
2020. jan. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első szülésemkor a szülésznő szerette volna kicserélni alattam a trutyis lepedőt (szülőágyon), doki kért, hogy emeljem megba fenekem. Nem tudtam, fájt minden, kihúzogatták alólam. Szüléskor repedtem belül, így varrni kellett a lepényi szak után. Meglehetősen jólesett a tűvel böködés a frissen szétabajgatott vaginám környékén, így sziszegtem és emelgettem magam akaratlanul. Beszólt a doki, hogy Na tessék, most bezzeg fel bírja emelni a popsiját! Mondom neki, ha magának szúrkodnák a tökeit, szerintem maga is emelgetné. Jót röhögtek, én csak utólag. :)
2020. jan. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%

Nekem magzatvíz elfolyással kezdődött

Mire beértünk a korházba,sajnos vérezni kezdtem

Vajúdás közben sétálgattam egy hosszú folyosón, ablaktól ajtóig,ajtótól ablakig...többször egymás után

Majd egyszer csak nézem a szürkés padlót,hogy összevéreztem 😄 nagyon kellemetlen volt számomra...ez pont reggel 6 óra után volt pár perccel és jött a takarítónéni,tolta maga elött a kis kocsit,amin voltak a takarításhoz szükséges eszközök...gyorsan "odaszaladtam" magamhoz vettem a felmosót 😄 és felmostam magam után a padlót, két fájás között

A férjem pont beöltözött,jött ki az öltözőből ...megszólal: Te asszony,itt sem bírod ki takarítás nélkül??!! Nagyon vicces volt, szülésznőm a tolófájásoknál is nevetett,a férjem is

Azért én már akkor nem nevetgéltem,de örök emlék,élmény marad

Alig várom,hogy jöjjön majd a kistesó 😍😁

Nem viselt meg a szülés,aznap már törökülésben ültem,látogatókat fogadtam,nem kell rágörcsölni

Amikor már ott vagy,alig várod majd,hogy lásd a kisbabádat,hogy a karodba tarthasd

A legszebb,a legcsodálatosabb dolog az életben❤


6hete szültem

2020. jan. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!