Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felháborító sztorik? Ma már...

Felháborító sztorik? Ma már olvastam vicces sztorikat terhesség során, érdekelne, hogy van-e felháborító sztoritok!

Figyelt kérdés

Én mondjuk külföldön élek, és itt botrányos a terhesgondozás, de pl volt ilyen, hogy az uh-s a 16. héten, amikor bevéreztem, akkor úgy nyomta az uh fejét a hasamon, hogy majdnem besz.rtam a fájdalomtól. Aztán meg közölte, hogy ő nem lát semmit...

Volt olyan is, amikor egy teljes nap nem mozgott a babám, és a hasam is görcsölt, bementünk az éjszakai ügyeletre, a dokinő kb tíz percig kereste a magzat szívhangját, mire talált szívhangot, de arról kiderült, hogy az enyém...



2012. aug. 21. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Én koraterheségnél elvetéltem. Még csak a szikhólyag látszott, na de mindenki abból lett... Amikor kifolyt a könny a szememből (torzulástalan arccal, síri csendben ültem az orvossal szemben) csak annyit mondott:

-Ne sírjon, nem érdemes!

Nálam ez kiverte a biztosítékot. De ott visszatartotta az összes könnyem. Nagyon szar volt, most is folyik a könnyem...

2012. aug. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát igen, ez eléggé felháborító! Sajnálom! Remélem azért azóta kicsit összeszedted magad!

Köszönöm hogy írtál!

2012. aug. 24. 14:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Felháborító, az van! Amikor kismama lettem 5 év után, nagy izgalommal vártam az ultrahangot, amit a doki asszisztense csinált!!! első kérdés: Jó az egyáltalán magának, ha terhes? Nem akarja elvetetni? Le voltam döbbenve, hogy lehet valaki ennyire bunkó! Következő kérdés, ultrahang közben: Meg akarják ezt tartani? Majd amikor merészeltem kérni egy UH-os képet, a reakció: erről a pacáról ugyan minek? Szerintem ez bőven kimeríti a felháborítóságot, de még nem minden. 3 hónapos terhese görcsölni kezdtem, mikor a doki vizsgált, olyan fájdalmaim voltak, hogy majdnem leestem a vizsgálóasztalról, és erre kérdezte, hogy miért húzódok tőle felfele, mondtam, hogy nagyon fáj, erre ő: Ilyet nem mondjon, mert ez nem fájhat! Persze, így kell beszélni egy nővel, aki 5 évet várt a csodára!
2012. szept. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Uhh! Szegény! De ugye jól vagytok? Olyan nagy probléma az egészségügyi dolgozók fásultsága, hogy hihetetlen. Én kötelezővé tennék a számukra egy "játszóházat", ahol kitombolhatják magukat, kibőghetik magukat, hogy utána feltöltődhessenek újra emberséggel.

A lényeg, hogy ne hagyjuk magunkat, hanem védjük meg az igazunkat!!!

2012. szept. 12. 11:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm, jól vagyunk, azóta már lassan 3 éves a nagylány:) Csak ez annyira durva volt, és arra a kórházra speciel jellemző. A doki asszisztense olyan durván csinálta a hüvelyi uh-ot, hogy 3 hónapos terhesen kinyílt a méhszájam, és veszélyeztetett terhes voltam végig. Ez után (3 hónaposan) ott hagytam őket a p*csába, és kerestem egy másik kórházat, ahol mindennel 200%-ig meg voltunk elégedve.
2012. szept. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy ilyen rossz élményeid vannak, de azért remélem, hogy annál több örömöd leled a kis királylányban! :D


Ma történt velem egy felháborító dolog. A villamos velem szemben állt, végállomás, efektíve "elálltam" az útját, és úgy közelítettem felé, hogy nehogy elmenjen, mert szerettem volna időben hazaérni. Még a pocakomat is fogtam, ami már elég nagy ahhoz, hogy fekete pólóban, szemből is észrevehető legyen. A villamos előtt kb 3 méterrel felléptem a járdára és tényleg már csak pár lépés választott el tőle, mire a nő fogta, becsukta az ajtókat, csilingelt egyet, hogy húzzak a francba és elindult. Várhattam húsz percet a következőre. Szószerint rámb.szta a villamos ajtót, hogy dögöljek meg kb. Jól be is szóltam neki mérgemben, de mint ha meg se hallotta volna. Paraszt p.csa, csak tudnám, hogy honnan szedik az ilyeneket!?

2012. szept. 12. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!