Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valamilyen cikis v....

Van valamilyen cikis v. vicces sztoritok, ami a terhesség alatt történt veletek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok ilyen kerdes van, de annyira jo olvasgatni :))
2013. dec. 24. 08:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem vagyok terhes, csak most kezdtünk próbálkozni, de én tudom előre, hogy nekem lesz. 25 vagyok de sokkal fiatalabbnak nézek ki, 14-16-nak szoktak nézni. Múlt héten pl. egy általános iskolánál szálltunk fel a buszra és egy nő megállapította, hogy "milyen szép nyolcadikos kislány". Amikor albérletben laktunk egy tízemeletes házban, pár hónap után kiderült, hogy a fele lakóközösség azt hiszi a férjemre, hogy az apám. A boltban mikor bankkártyával fizetek, amin a férjezett nevem van, már kétszer is megkérdezték, hogy "ez ugye nem a te kártyád?". Szóval én előre tartok tőle mi vár rám ha megjelenek nagy hassal. :)
2013. dec. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

En meg terhes vagyok, de azert van par vicces sztorim. A tobbsegenek a parom a foszereploje, aki nagyon jol szorakozik a terhessegemen, nagyon tetszik neki, a minap azt mondta "Ez nem is olyan veszes, en is kiprobalnam" :DD


Mar a 9. hettol teljesen beleeltem magam az anyaszerepbe, es elkezdtem hisztizni egy szoptatos parnaert :) Parom persze ellenkezik, hogy "Jaaaj minek az meg, csak a helyet foglalja, majd raerunk venni, ha megszultet" En nem hagytam magam, addig sirtam neki, amig vettunk egyet :D O meg kijelentette, hogy "utalja a szoptatosparnamat"

Na igen, a minap tortent, hogy furdes utan mentem be a haloba.....es mi fogad? Parom nagyban szunyokal az EN szoptatosparnamon :D Persze masnap kerdore vontam, o meg csak makogott, hogy "igeeen de csak veletlenul aludt el rajta..." Persze, azota vett maganak egyet :D


A masik, pont tegnap, bugyiban meg melltartoban allok a tukor elott, es nagyban szuggeralom a "problemas teruleteket"(amugy a merleg szerint nincsenek, dehat nobol vagyok...).....parom jon be a szobaba, meglatja mit csinalok, leveszi a polojat(egyebkent direkt megkertem, hogy ne maszkaljon elottem polo nelkul, nem akarok a gyonyortol megszulni :-D), odaall mellem, es elkezdi "Jajj, igen, az a resz ott, nezd meg, nekem is eleg csunya, de kepzeld, lattam egy nagyon tutiiii fogyi tippet a neten...." ezt kb. 15 percen keresztul valami iszonyatos fejhangon....na mondom, te se vagy normalis :D

2013. dec. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

#2 vagyok, a kedvencem lemaradt :D


Alltam a konyhaban, eppen teat foztem, amikor megbillent a kezem, es kis hijan a labamra boritottam a forro vizet....vegulisba a foldon landolt, de engem igy is "megrazott az eset", sirva orditottam a paromnak, hogy "azonnal jojjon ide". Parom lelekszakadva rohan a konyhaba, aztan falfeher arccal megkerdezi : "Elfojt a magzatviz?"

Na itt mar nekem is rohognom kellett :DD

Hat nem unatkozom mellette, az biztos :)


Kellemes Unnepeket mindenkinek :)

Udv, Nati

2013. dec. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A m.helyemen epp vevovel foglalkoztam, amikor láttam, hogy totál lemeredett es szóhoz sem jut.

Bámulta a hasam es azt hittem, elájul. Elsőnek nem értettem mi a baja (szemből nem feltűnő a terhességem, csak oldalrol).

Megkérdeztem, hogy minden rendben van?!

Erre Közölte, hogy valami mozog a hasammal. Mire mondtam neki, hogy valoszinuleg a lányom, mivel terhes vagyok.

Ugy elszegyelte magat, nem győzött bocsánatot kerni. De az arca...hat jot mulattam rajta ;)

2013. dec. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
40%
#2-n csak én nem nevettem?
2013. dec. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

En nagyon jot nevettem eddig mindegyiken, kulonosen az "elfojt a magzatviz?"-en :DD

Irjatok meg! :))

2013. dec. 24. 10:24
 7/16 anonim ***** válasza:
41%

Koszonjuk otos, hogy idebofogted a nagyon ertelmes kommentedet, tok jo, hogy temaba se utkozik, es senki nem kivancsi ra....

Egyebkent meg nem azert irtam ide, hogy neked a kedvedbe jarjak, az volt a kerdes, hogy milyen vicces dolog tortent VELEM, nekem kellemes elmeny, viccesnek eltem meg, innentol kezdve abszolut lesz.rom a velemenyed :)

Udv, kettes/harmas.

2013. dec. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
elég szétszórt voltam a terhességem alatt.Elég aktívan teszveszeztem,szóval a lényeg eladtam egy cipőt,és saját magamnak címeztem meg,de ez nem tűnt fel.Másnap megérkezett a magamnak feladott csomag. :D
2013. dec. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%

Ne haragudj, de a te (#2) hozzászólásod sem témábavágó. Ugyanis ide vicces sztorikat várnak.

Jaaa, hogy TE (és csakis te) ezt viccesnek találtad? akkor jó.


#1, #4, #8 a tiétek nagyon aranyosak!! :)

Kérdező, veled is történe valami hasonló? :)

2013. dec. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát az enyém nem vicces inkább már kínos.Ha kettőt lépek már pukizok,de olyan hirtelenul alig lehet visszatartani.Hálisten csak a férjem előtt történt ilyen eddig.De mindig letagadtam,hogy nem én voltam csak a lábam csúszott meg,és ezért ez a hang :) Férjem meg nagyokat nevet rajta és azzal buzeral hogy szulesig még lehet betrottyantok mert még csak 23hetes vagyok
2013. dec. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!