Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 2 héttel úgy...

Szülés után 2 héttel úgy gondolom méhsüllyedésem van. Javulhat ez a 6 hetes kontrolig? Ez lehet normális szüles után?

Figyelt kérdés
Nagyon meg vagyok ijedve.A méhszájam a hüvelybedmenet előtt van. Javulhat ez magától? Vagy mi lesz így velem? Hogy fogunk így szexelni? Járt már valaki így? Egyébkènt egy tünetem volt csupán, hogy éreztem valamit a hüvelyemnél, aztán mikor oda nyúltam éreztem meg a dudort.
2020. jan. 18. 10:20
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2020. jan. 19. 14:04
 12/18 anonim ***** válasza:
#6os vagyok... Én most kifejezetten pánikolok... Két het múlva megyek a 6 hetes kontrollra, megmondom őszintén nem tudom lehet ilyen volt korábban is lent csak most hogy még tág a hüvelybemenetnel jobban belatok es a huvelyfalat látom....majd negirom nálam süllyedés volt e
2020. jan. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Azt az infót kaptam hogy ez ilyenkor normális és pár hét után elvileg helyikre kerulnek a dolgok. Remeljuk igy lesz.
2020. jan. 19. 14:52
 14/18 anonim ***** válasza:
Ajj bízom benne mert eléggé megijedtem, ahogy olvastam csak műtéttel orvosolható
2020. jan. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Örülnék ha megírnád majd mit mondott az orvosod.
2020. jan. 21. 07:05
 16/18 anonim ***** válasza:
Oke jövőhéten megyek valamikor elvileg, a héten felhivom melyik nap tud fogadni. Csütörtökön lesz 5 hete hogy szültem
2020. jan. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A hathetes kontrollon nekem is méhsüllyedést állapítottak meg. Később egy másik orvos azt mondta, sérv, és a hüvelyfal esik előre. A tüneteim: úgy éreztem, mintha ki akarna türemkedni a hüvelyem, és egy kitapintható domb belül. Nekem azt mondta a doki, nincs teendő, majd ha 50+osan inkontinenciát tapasztalok, akkor érdemes lehet műteni. Amúgy próbáljak meg együttélni vele. Ha nem megy, műtét. Azt hittem, lehetetlen megszokni, de ma már fel se tűnik, pedig csak másfél éve szültem. Nem tudom, hogy a süllyedés mértéke csökkent-e, vagy csak megszoktam, mindenesetre nekem nem okoz problémát. A szex akkor is jó volt, most is az. Azt is mondták, hogy a következő szülésnél romolhat a helyzet, úgyhogy tornázzak szorgosan. Próbáltam a ladypowert is az nem jött be (kockapesszáriuam+elektromos stimulálás).
2020. jan. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Tegnap felhívtam az orvosom ő azt mondta várjuk ki a 6 hetes kontrolt. De mennyire érezted lent a gombócot? Vagy láttad is nem csak érezted? Szexnel nem okozott gondot nem fajt?

Lehet nekem is sérv lesz és nem süllyedés... meglátjuk de nagyon szeretném hogy rendeződjön.

2020. jan. 23. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!