Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális, hogy nem hiszem el,...

Normális, hogy nem hiszem el, hogy fáj a szülés?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ha azt mondanák holnap menjek szülni félelem nélkül mennék. 12 éves koromtól menstruálok. Elég durva görcseim voltak, de azok sem úgy fájtak. Terhes vagyok amúgy.. Lehet még én ez nagyon vissza fogom vonni de egyenlőre semmi félelem érzet nincs bennem. Ez normális nőknél? Szerintem a szaporodás érdekében valahogy belőlünk kiiktattak ezt a halál félelmet.
2020. jan. 14. 19:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Persze, hogy nem fáj. Ezt csak Soros akarja elhitetni a magyar asszonyokkal, hogy ne szüljenek.
2020. jan. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem féltem eddig, de a 39. hét végén már azért elkezdtem erőteljesen aggódni. :D
2020. jan. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Nagyot fogsz koppanni.
2020. jan. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%

Nem normális, ezt tagadásnak hívják. Majd ha szülsz, megtudod. Van, aki a kínok kínját szenvedi el - de a gyerek is, csak erről régen nem tudtak -, van, akiből cirka kipotyog a gyerek.


De ne játszd itt az eszedet, hanem törődj a gyerekkel. Ő a fontos, nem a nagy arc, hogy te nem félsz.

2020. jan. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki.
2020. jan. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Aranyos kérdés. :) Az, hogy nem félsz evolúciós előny, nyilván a szülés alapvetően egy normális dolog, ha minden nő rettegne tőle, akkor nem szaporodna a fajunk. De vannak, akik félnek, mert azért, ha belegondol az ember, hogy hol préselődik ki egy gyerek, az azért elég aggasztó kép. Szerencsére a terhesség alatt olyan hormonális változások vannak, amelyek alapesetben a fészekrakó ösztönödet indítják be, nem a félelmet. De nálad lehet, hogy erősebb az agyzsugorodás, ezért „nem hiszed el”, hogy fájhat. (Mielőtt nekemugrotok, tudományosan bizonyított, hogy a nők agya a terhesség alatt összezsugorodik. De no para, jó esetben utána visszanyeri eredeti formáját és funkcióit. ;))
2020. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én sem féltem, tudtam, hogy rohadtul fog fájni de nem láttam értelmét előre félni tőle. Vajjúdás közben bármit megtettem volna hogy 1 évvel azelőtt legyen! Nem akartam se' akkor gyereket se' később, csak otthon akartam lenni!

A második szüléstől az indítás reggelén kezdtem el olyan iszonyatosan rettegni, mint előtte soha... Nem is véletlenül.

De! Szerencsére azóta volt szerencsém olyan fájdalmat átélni a szájsebészeten, hogy inkább szülök egymás után még 2x csak azt ne kelljen mégegyszer átélnem 😁


Azt meg nem hiszem el, hogy nem hiszed el hogy fáj, hacsak nem valami brutális dolgokat művelsz az ágyban ami miatt szerinted nem fáj ha egy akkora valami kijön onnan...

2020. jan. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó jót nevettem rajtad, ne haragudj! :) A szájsebészetet én is "kedvelem".
2020. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy most nem félsz tőle, normális. Én is csak az utolsó napokban kezdtem el kicsit ráparázni. Viszont ettől függetlenül tudtam nagyon jól hogy fájni fog. Ha te ebben nem hiszel, elég szar lesz felkészületlenül
2020. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Első nagyon nagy vagy!!! 😂😂😂😂😂


Nem tudom kérdező, én a második babámat várom, viszont én most is be vagyok tojva a szüléstől.

2020. jan. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!