Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon kétségbe vagyok esve!...

Nagyon kétségbe vagyok esve! Nem tudom mit tehetnék még? Nem vagyok olyan pénzes!

Figyelt kérdés

Azon vagyok, hogy mindent megtegyek annak érdekében, hogy a párom végig mellettem legyen és bent is maradhasson velem az ágyam mellett szülés után. Próbáltam szülésznöt fogadni - nem lehet. Próbáltam kórházat választani - nem lehet. Mivel kerületileg az AEK-hez tartozom és sokan azt mondták hogy oda nem engedik be a hozzátartozókat, pròbáltam megkötni az ING egészségbiztosítását, hogy normális szobába kerüljek, ne szóljanak bele mikor ki jön hozzám - kiderült, hogy lekéstem róla mert csak 6 hónapos terhes korig lehet megkötni. Már csak az maradt, hogy orvost fogadjak fel. De nincs 80 ezer ft-om, éppen hogy megélek!!! Pánikbeteg vagyok nagyon súlyos fokon, kórházban is voltam emiatt, mindig kell, hogy rokon legyen mellettem, különben meghalok!!! Mit csinálják még? Közeledik a szülés vészesen és egyre rosszabbul vagyok ebben a bizonytalanságban, nem tudom mi hogy lesz..azon vagyok lassan, hogy inkább itthon szülök mert nem akarok idegenek között lenni egyedül!

32 hetes vagyok :(


2010. júl. 22. 11:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

De furi, hát én még nem is hallottam ilyet...

Én a bajcsyban fogok szülni, ott is lehet csak szülésznőt fogadni...

A SOTE-ra jártál terhesgondozásra?


Amúgy figyu, Nekem van egy bnőm a SOTE-n szült tavaly, se orvosa, se szülésznő, és nagyon frankók voltak vele ám...és végül neki császár lett, de szerintem bennt lehetett volna a férje is a sima szülésnél.

De ez nem tuti, csak gondolom...

2010. júl. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Érdeklődnék,mi a helyzet?Tudtál intézkedni?


31 hetes km.

2010. júl. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!