Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hamarosan eljön a szülés...

Hamarosan eljön a szülés időpontja. Normális, hogy félek a korházi időktől? Szüléstől, meg attól, hogy tudni fogom-e mit, hogyan kell csinálnom a korházba a kicsivel.

Figyelt kérdés
Remélem segíteni fognak ha kérem.Első baba :).
2020. jan. 26. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy wellnes pihenés lesz erre készülj fel :). De előre kár is aggódni. Nekem rossz élmény volt, nem voltak segítőkészek, a csecsemősök teljes lekezelésben voltak, de nem fejtem ki ezt, hiszen lehet, hogy neked totál az ellenkezője lesz. Ne aggódj ott lesz veled a kisbabád és más nem számít. Ha rémes is lesz gyorsan eltelik az a pár nap.
2020. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Első babánál én is féltem. Magától az ott léttől is, szerencsére azelőtt a saját születésemkor tartózkodtam fél óránál többet kórházban. A csecsemősök segítenek, igaz van aki húzgálja a száját. A baba végig velem volt, nem kértem segítséget, de jeleztem, hogy szortyog a babám, nehezen kap levegőt, legyenek szívesek megnézni. Csúnyán nézett rám a csecsemős, ugyanis aludt. Szobatársamnak egy másik segített pelenkázni.
2020. jan. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy normális. Teljesen ismeretlen terep. Ha bababarát kórház, akkor mindent megmutatnak, segítenek.

Bízz magadban, és hallgass az ösztöneidre, akkor menni fog.

Otthon amúgy is nagyobb lesz a meglepetés, mikor haza jöttök, hogy mit hogyan. Abba is biztos bele jössz hamar. :)

Inkább kérdezz meg mindent a kórházban ha lehet, hogy otthon kicsit magabiztosabban indulj neki a családos életnek.

Sok sikert a szüléshez és gratulálok a babához!

2020. jan. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,hogy írtatok :)
2020. jan. 26. 20:07
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Első szülésem után volt bennem egy kis félelem, de gyorsan belerázódtam. Akkor nem is volt problémám, vagyis csak annyi hogy nem mutatták meg hogy kell pelenkázni. Anyukám mutatta meg amikor bejöttek aznap.

Másodiknál csak a szüléstől féltem, de mivel nem várt okok miatt végül császár lett, eléggé nehezen ment minden. A legnagyobb probléma az volt, hogy a lányom nem akart szopizni. Vagyis be se kapta a cicimet. Emiatt többször kértem segítséget, de azokban a napokban egy tündér csecsemőst fogtam ki aki próbált segíteni. Ezen kívül semmi rossz tapasztalatom nem volt, kedves volt mindenki.

2020. jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. jan. 26. 21:03
 7/8 khniki ***** válasza:
100%
Normális, de nem a kórházas időszaktól kell tartanod. Otthon vár rád életed legkeményebb pár hete. Főleg ha már a férjed is elmegy dolgozni. El sem tudtam volna előtte képzelni, de tényleg horror volt. Aztán beálltak a dolgok. :)
2020. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek!
2020. jan. 27. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!