Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt olyan, hogy a fogadott...

Volt olyan, hogy a fogadott orvosotokban csalódtatok idő közben?

Figyelt kérdés

Úgy értem esetleg bunkó volt, elbagatelizált dolgokat, ilyesmi.

Sajnos én most pont egy ilyen helyzetben vagyok, önhibámon kívül-és nem tudom mit csináljak, 2 hét van a szülésig, és nem akarok rossz szájízzel távozni tőle...



#terhesség #orvos #doktor szülés
2020. jan. 30. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Valamikor a 34 héten volt egy erős görcsölésem vagy negyed óráig satuként fogta körbe a hasam, másnap mikor vizsgált (én meg paráztam, hogy hátha koraszülök) kérdeztem hogy számíthatok e rá akkor a szülésen.Erre rám förmedt, hogy mit gondolok én nem lakik ott a kórházban.Az rosszul esett(pedig nem voltam egy mimóza lelkű terhes)és elgondolkodtam rajta, hogy keresek más orvost, de esélyem se lett volna már találni.

Amúgy becsületesen bejött mikor kellett és aztán a császárt is megcsinálta úgy, hogy mindenki dicsérte hogy szép a sebem és gond se volt utána, de ha terhes lennék újra nem mennék hozzá. Pedig szakmailag teljesen rendben van és ezt az egy alkalmat leszámítva egy szavam se lehet rá azt is tudom, hogy ő is ember lehet fáradt stb...viszont ott elásta magát előttem teljesen.

2020. jan. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Ugyan még "csak" 24 hetes kismama vagyok, de leváltottam a dokimat 19 hetesen. Nagyon vészmadár volt, semmivel sem nyugtatott, csak a rossz dolgokat tudta kiemelni és több eshetőséget vázolt, hogy fogunk elvérezni. Megjegyzem, semmi bajunk :) (koppkopp) Én gyenge idegzetű vagyok, nekem erre nincs szükségem. Ha már fizetek, elvárom, hogy ne riogasson feleslegesen. Utána hallottam róla, hogy azért vázol fel mindent a legrosszabban, hogy ha jól sül el, akkor minden oké, de ha beüt a krach, akkor ő fedve van, mert elmondta.
2020. jan. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos későn. A terhesgondozáson jó volt minden. A szülést levezette, bár sok dolga nem volt, de a végén kb műhiba történt, amire egy héttel később derült fény, amikor rohammentő vitt vissza az újszülöttem mellől, hajszál híján elvérezve. A méhlepény egy darabja bennem maradt, ami utólag leszakadva durva vérzést okozott. Tény, hogy ez ritka dolog...emögé bújt.
2020. jan. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Az első babám császárral született. Nekem nagyon fontos volt a vbac lehetősége, amiben egészen odáig támogató volt, amíg konkrétumokról nem esett szó. A 18 hetes uh-n közölte, h úgy mellesleg írjunk már ki egy pcs időpontot a 37. hétre, de ha addig beindul és 3 óra alatt megszülök, akkor persze megpróbálhatom. 🙄

Na itt köszöntem szépen a munkáját és harcoltam a vbac-ért egyedül. Többször összefutottunk még, nst-től elküldött aneszteshez konzultálni, közölte, hogy úgyse tudom megszülni, hiába keménykedek... mint egy sértődött ovis. 😄

39+4 megszületett a kislányom, csodaszép lassú szülés után, természetes úton, ügyeletben. Másnap pont ő volt vizitelni, lb hozzám se szólt. Megnyomkodta a hasam és annyi, a szokásos h vagyok, volt-e széklet is kimaradt. 😄

2020. jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Igen csalódtam. 33hetesen megcsúsztam és átbukfenceztem a kádon. Fel szakadt a szám, a hasamat megütöttem. Alig mertem megmozdulni a férjem egyből telefonált, hogy meg tudna e vizsgálni és egy totál lekezelésben kb, hogy lehetne annyi eszem, hogy ha nem folyik a magzatvíz meg nem görcsölök akkor nincs gond. Oké ez utólag be is igazolódott, de ha már fizetek és ér egy baleset számomra megnyugtatóbb lett volna ha ránéz a babámra. Ezen kívül nem érdekelte a rossz vizelet eredmény 2 keresztes genny és vizelet volt benne, mivel szte amit a védőnő csinál nem mérvadó és a vérvételemet sem kérte soha. De sajnos ahol én szültem van 3orvos, akik szintén így le vannak terhelve, a többivel sem jártam volna jobban. Én azt tanácsolom ha a doki felé van egy tüske, legyen egy nagyon jó fej szülésznőd, hiszen ő lesz veled sokat.
2020. jan. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
És fehérje * elírtam 😊
2020. jan. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, hogy írtatok, és sajnálom, hogy Ti is rossz tapasztalatokkal gazdagodtatok.

Szerencsére van egy kedves szülésznőm, és Ő biztonságot ad. Így bízom benne, hogy amikor jön a babó, az orvosom is kedvesebb lesz, ha már a legutóbbi alkalmakkor nem sikerült... Kissé az információk rosszul lettek közvetítve felém is, meg felé is, és amikor időpontom volt Hozzá, pont műtött és más nézett meg, mire kifakadt, hogy én az Ő kismamája vagyok és kb akkor minek jöjjön be a szülésre is.

Hiába szóltam a másik orvosnak, hogy kihez tartozom, közölték, hogy épp műtt, megnéznek, de utána jeleznek neki, de ne kelljen 38.hetesen ott szobroznom ki tudja meddig... És én jöttem ki belőle rosszul.

2020. jan. 30. 22:46
 8/8 anonim ***** válasza:
68%

Igen csalódtam. Én más miatt.

Nekem nem mondta el, hogy ő már a kórházban nem dolgozik, csak szüléseket vezet ott le.

Én ugye magánjára jártam 30 hétig.

Aztán szerdán bekerültem a kórházba mert se az uh. sem a ctg. nem volt rendben, bent tartottak.

Az ápolónőkkel üzente meg, hogy hétfőn császármetszés.

Bent voltam előtte 5 napot és utána 5 naoot, de se egy telefon, se egy látogatás. Legalább felhívott volna egy 5 percre, hogy na mi lesz a műtéten..Mert csm.-ről sose beszéltünk.

Azért ennyit elvárna az ember mikor 30 héten át kb 2 hetente 18 ezret ott hagytam neki.

A varratszedést is az ápolónőkkel üzentette meg, hogy mikor hol..

Úgyhogy a neki szánt pénzt én megfeleztem, 100 ezer helyett 50 eztet kapott, ez van...

Amúgy bocsánatot kért emiatt a varratszedésen, de.. Meg úgy orvosilag rendben volt, nem mondok rá rosszat, bennem nincs rossz szájíz, ha lesz valami bajom hozzá fogok menni vissza, de mondjuk egy fogadott orvosnak szerintem nem így kell hozzáállni, egy 5 perces telefonba nem halt volna bele..


Bp. Sote 1

2020. jan. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!