Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházán milyen most a...

Nyíregyházán milyen most a szülészet? Úgy hallottam felújítás van éppen.

Figyelt kérdés
Illetve mi az a családi szoba? Első babát várom és május elejére vagyok kiirva. Aki mostanában szült tudna mondani infókat? Előre is köszönöm a válaszokat. :)
2020. febr. 4. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Lépj be a jósa andrás kórházban szültem csoportba , ott naprakész infók vannak.


Egy oldal van, a másikat újítják, de májusra már valszeg kész lesz a szép új oldal. 2 ágyas szobák lesznek, vip szoba nem lesz. Szeretnel még valamit tudni? Most januarban szültem

2020. febr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.:) Igazából a családi szoba érdekelne,hogy tényleg van olyan? Elvileg oda betolhatom a kicsit és a családtagok bejöhetnek.
2020. febr. 4. 18:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen sajnos.a babát a csecsemős kimutatja az ajtón de ennyi. Te nem tolhatod ki es max a folyosora mehetsz ki de egyedül
2020. febr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
VIP szoba van. Oda mehetnek látogatók.
2020. febr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs már vip szoba és nem is lesz.
2020. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

családi szobának hívják azt a kis helyiséget, ahová szülés után kitolnak téged ágyastól, odaviszik a babát, és pár percre beengedik a rokonokat, hogy megnézzék a picurt. ez tényleg csak pár perc, utána visszatolnak titeket az őrzőbe.

eléggé káosz van a felújítás miatt, nagy a zsúfoltság, megszűntek a VIP egyágyas szobák, már csak rooming-in rendszer van, vagyis veled van a baba éjjel-nappal.

Májusra az A rész kész lesz, március közepére ígérik, de utána kezdik a B oldalt, szóval gondolom a zsúfoltság megmarad, bár hogy milyen szobák lesznek, azt nem tudom (most 3 és 6 ágyasak vannak a még nem felújított B oldalon, de van amikor pótágyakat raknak be annyi a kismama).


amúgy ajánlom a kórház szülésfelkészítő tanfolyamát, nagyon hasznos, sok sok új infóval. 2 alkalom, az elsőn a szülőszobákat, újszülöttosztályt mutatják be, elmagyaráznak mindent, természetesen kérdezhetsz is, a másodikon pedig a pelenkázástól kezdve a szoptatáson át a köldökcsonkápolásig mindent elmondanak hogy kell bánni egy újszülöttel. annak akinek első baba, mint nekem is, nagyon hasznos volt.

2020. febr. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!