Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Alternatív szülőszoba Miskolc...

Alternatív szülőszoba Miskolc és környéke vagy Budapest?

Figyelt kérdés
Elsősorban Miskolc és környéke de Budapest is szóba jöhet. Olyan kórházat keresek ahol van alternatív lehetőség a vajúdásra (szabadon mozgás Stb) illetve szüléskor se kelljen kötelezően a fekvő kitolási szakasz ( guggolva, szülőszéken, vízben). És ha találok ilyet gondolom ott kellene orvost és szülésznőt is fogadni ugye? Köszönöm
2020. febr. 7. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Budapesten a Szent Imre kórház épp ilyen, én is azt gondoltam hogy majd kádban vajúdok v esetleg szülök, vagy guggolva, négykézláb stb... Végül egyik sem sikerült mert a lányom belekakilt a magzatvízbe így folyamatosan figyelni kellett a szivhangot, feküdtem de burokrepesztes után 1 órával már meg is született a kislányunk. Alternatív szuloszobaban szültem, egy franciaágyon
2020. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyes az enyém is belekakilt mégse kellett feküdni. Kaptam olyan nst-t aminek a tappancsai akksisak voltak. Azt csináltam amit akartam. Szerintem nagyon nagy különbségek vannak kórházak között. Nalunk pl nem opció hogy ne fekve tolj, mégse kötnek agyhoz, amíg nem muszaj. Szoval kérdező esetleg erre is kérdezz rá, ha nálad állandó monitorozas kene, van e sétáló nst.
2020. febr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Róbert Károly pl tök jó ilyenben. Nega doktornőt ajánlom onnan.


Miskolci kórházakat nem ismerem.

2020. febr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az Istvánban is van de csak egy ilyen szoba amit szerencse kifogni. Magánkórházakban van ilyenekre lehetőség és ott nem lutri, hogy szabad-e de nyilván az nem olcsó.
2020. febr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!