Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bp. -en melyik kórházban...

Bp. -en melyik kórházban érdemes szülni, ha tudom, hogy nagy eséllyel koraszülött lesz a baba (babák, mert ikrek)? Hol a legcsaládbarátabb az osztály?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha nem lennék elválasztva a piciktöl, hanem szoptathatnám, simogathatnám, ringathatnám öket szabadon, és nem csak egy üvegen át nezhetném öket idonkent.

2019. szept. 15. 06:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pic a János kórház, honvéd és soten van


Én a Janosban szültem az ikreket, igaziból mindennel elégedett voltam, de nem túl családbarát. Ilyen szempontból szerintem a honvéd kórház lenne a legjobb választás

2019. szept. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Ilyenkor szerintem a felszereltség fontosabb. Viszont mivel nem biztos, h koraszülöttek lesznek ( ugye ketpetéjűek?), ezért én választanék egy családbarát kórházat ( elsősorban Szt Imrét, esetleg Istvánt) ajánlom), és HA 36 hét előtt indulna meg, akkor a Sote-ra mennék. De ezeket mind a Szt Imrés dokival előre meg is beszélnétek. Sok iker baba születik ott és 0-24-ben mama mellett lehet!

14 hkm

2019. szept. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne így állj hozzá. Egyáltalán nem biztos hogy koraszülöttek lesznek.

Persze legyél erre is felkészülve, de ne a negatív dologra koncentrálj!

2019. szept. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sem ajánlom a János kórházat az én korababám is ott született. És megōrültem, hogy látogatási idők vannak...

A Honvéd kórház PIC osztályát visszaminősítették pár hónapja. Fogalmam sincs azóta visszakapták-e korábbi besorolásukat. De az biztos hogy hónapokig nem fogadták olyan potenciális koraszülőket akiknél túl korai a szülés és/vagy túl kicsi a baba. De ott valóban 0-24-ben bemehet a szülő.


A korábbi honvédos osztalyvezeto aki magasra emelte az osztályt ő most a sotén van. Nem tudom hogy halad az osztály előre mozditasaval. Ugyanis ott sem túl családbarát a szemlélet.

2019. szept. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!