Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek milyen volt a harmadik...

Böbe1990 kérdése:

Kinek milyen volt a harmadik szülése? Valóban könnyebb igy, hogy a többedik vagy ez nem jelent semmit?

Figyelt kérdés
2019. márc. 12. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legbonyolultabb es leghosszabb volt. Inditani kellett, a baba se jol fekudt, a fajasok se voltak eleg jok sokaig.

2 napos lett, de sikerult, csak a vegere mar nagyon faradt voltam.

(Az epso szulesem 6 oras volt, a masodik 4, szoval rovidre szamitottam). Asszem erre mondjak, hogy minden szules mas. :)

2019. márc. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Idoben nem volt rovid, azaz legelso fajastol a baba megszuleteseeig 8 ora Ejszaka kettokor ebredtem egy fajasra, de volt egy ora, mig akkor kimondtam,h.ez akkor az. Reggel het korul bementunk a korhazba szokasos hercehurca, vizsgalatok stb. aztan burokrepesztes, par erosebb fajas, 15-20 perc mulva baba. Atlagos szules volt, nem extrem gyors, viszont sokkal jobban viseltem a fajasokat, sokkal jobb volt, mint pl.a masodik.
2019. márc. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat. Az első babám 12óra alatt szűltem meg, a másodikat 3,5óra alatt. Nagyon kiváncsi vagyok és egyben félek is most mi vár rám.
2019. márc. 13. 06:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Első rettenet nehéz, elhúzódó volt. 2-3 szinte egyforma időre is, fájdalomra is.
2019. márc. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyre gyorsabb normál esetben.
2019. márc. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!