Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan, akinek első...

Van itt olyan, akinek első szülésnél elhúzódó vajúdása volt? Második babánál hogy alakult?

Figyelt kérdés
5 napon át voltak 5-10-12 perces fájásaim, ennek ellenére nagyon lassan nyílt csak a méhszájam. Végül elfolyt a magzatvíz, 12 óra vajúdás következett a szülészeten, tolófájások ellenére császár lett, mert nem illeszkedett be a baba. Szeretnék második babát, de ez a vajúdás + szülésélmény eléggé visszatart. Volt valaki hasonló helyzetben? Hogy alakult a 2. szülés?
2020. febr. 20. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Első szülésem 19 óra hossza volt, végig 5-7 perces fájásokkal, így is alig tágultam.

Második szülésem előtt rettegtem, az orvosomnak is mondtam ezt, de megnyugtatott. (Az előző szülés élményem miatt császárt kívántam magamnak...)

Végül indítás volt, baba feje magasan, elsődleges fájásgyengeség lépett fel, nem jött fájás se oxira se semmire, így mentünk a műtőbe. A hüvelyi szülés jobban megviselt.

2020. febr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elsővel 3 héttel kiírt előtt 3 ujjnyira nyitva voltam. Amikor megindult szülés onnantól 17 óra múlva tarthattam kezembe.

Másodikat indították eü okokból, 12 óra telt el kézben tartàsig.

2020. febr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jóformán az első ugyan az mint neked. A második 3nap tulhordas után indítás előtt megbeszeltuk, hogy császár. Teljesen zárt voltam, semmi jele, hogy jönni akarna a baba, nem ért annyit nekem ez a VBAC, hogy ezt újra átéljem.
2020. febr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első 1.5 nap volt, császárral a végén. A második "caak" kb 18 óra, aztán császár lett. Ott nem vártunk már, nyilvánvaló volt, hogy ebből se lesz semmi.
2020. febr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első 26 óra kegyetlen kínokkal, beakadt a baba mindkét válla, több doki préselte, nyomta ki belőlem. Ödémás voltam, nem tágultam, elvileg vízhajtás miatt fektettek be mert így nem szülhettem volna simán, mégis megszülesztettek.

Második 10 óra volt, elsőhöz képest normális szülés.

2020. febr. 21. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első 22 óra kézzel tagitott.... A második 9 óra én is nagyon féltem mert az első rémálom volt szakadtam belül mindenhol másodiknál már profi szülésznőt fogadtam meg dokit akinek el mondtam hogy mit hogyan szeretnék és szuperül ment minden :) hajnali 3kor lett meg és reggel kutyabajom volt mindenki nézet 😁
2020. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!