Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Túl vagyok a 40héten. Van...

Túl vagyok a 40héten. Van valakinek bevált módszere amivel elindulhatna a szülés? Nem szeretném, ha egy mód van rá, hogy inditsanak a korházba.

Figyelt kérdés
Kitakarítottam az egész lakást,hajolgattam,mászkáltam cipeltem de semmi😕Tegnap voltak kicsi görcseim reménykedtem de úgylátszik jól érzi bennt magát.
2020. febr. 21. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Csak is olyan dolgot szabad csinálni, ami nem okoz oxigén hiányos állapotot. Pl lépcsözés vagy más nagy mozgásokat tilos csinálni.

Emelgetéssel simán leválhat a placenta és az nagy baj, az sem megoldás.


Orgazmus oxytocint termel, esetleg hajrá egy kis kényeztetés.

De ami nagyon jó egy nagy séta a friss levegön.

Öltözz fel, indulj el, nem baj ha van közben pad ahol kicsit meg is pihensz de sétálj 1-2 órát kint. Ne eröltesd meg magadat csak legyél mozgásban. Ez is csak akkor hat ha hormonálisan már elindult a szülés...


Nekem mondjuk nem jött be 42-ik héten szültem, de nem indították be.

2020. febr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs 100%-os praktika. Nekem is indítani kellett.


Élvezd ki még ezt a pár órát, napot. Ne görcsölj rá arra, hogy mikor szülsz már.

2020. febr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Naa, a legjobbat kihagytad: a szexet. ;) tudom, hogy nem ezt akarod "hallani", de a baba akkor fog kibújni, ha készen áll rá. Minden más csak városi legenda. Ha nem akarsz indítást, mondd az orvosnak, hogy várni szeretnél.
2020. febr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltsd, még nem akar kijönni. 😊
2020. febr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötleteket,tanácsokat!Mocorog nagyon,de úgylátszik bennt még jobban tetszik neki mint kinnt :).
2020. febr. 21. 13:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos semmi


A bábakoktélon kívül mindent bevetettem

41+1 indult spontán

2020. febr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Hagyd már szegényt... A 42. hét végéig csak terminus túllépésről beszélünk. A legegyszerűbb praktikát tudom neked javasolni az indítás elkerülésére. Ne engedd!
2020. febr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
41+0-n indult nekem, 41+1-re lett meg a lányom. Bábakoktélon kívül tényleg mindent csináltunk...de semmi. Aznap kellett volna mennünk indításra, de ő hamarabb elindult magától.
2020. febr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!