Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ügyeleti szülés a Szent Imre...

Ügyeleti szülés a Szent Imre Kórhàzban, kell félnem?

Figyelt kérdés
Több orvost felkerestem, de nincs kapacitàsuk màr a kiírt időpontomra, vagy szabadsàgon lesznek. Fontos lenne tudnom, hogy mire szàmítsak ügyeletbeni szülésnél. Olyan ellàtàst kapok, mint akinek van fogadott orvosa, vagy nem is foglalkoznak majd velem? Tapasztalatokra lennék kívàncsi.

2020. febr. 25. 00:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem kell


Mindenki profi

Nstn a szülésznő volt kivsit bunkó

H nincs fogadott orvos

Oda kell böfögni i h kapacitáshiány miatt nem vállaltak

Csók

Ha zavar.


1. Babát szültem ott.

2020. febr. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, nekem is első lesz, ezért félek ennyire...
2020. febr. 25. 01:03
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
A paramamik kb úgy állítják be, hogy ha nincs valakinek fogadott orvosa, akkor simán hagyják meghalni. Ez egyáltalán nem igaz. Ugyanazt az ellátást kapod, csak a kedvességet veszed meg.
2020. febr. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
En 5.5 eve szultem ott ugyeletben. Szerintem minden rendben volt, annyi hogy lehet ha lett volna fogadott orvosom akkor előbb megcsaszaroznak es nem kell ennyit szenvedni előtte.
2020. febr. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3. Szulesem is ott volt (8, 5, 2eve) mindharom direkt ugyeleten. Mind a haromszor rendes ellatast kaptam.

Ebbol 1 csaszar volt (kozepso) de az utana levonel is magyon oda figyeltek ram.

Mondjuk akkor volt dulam.


Ha gondolod keress egy dulat aki segit neked.

2020. febr. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én fogadott dokival szültem ott (érdemes azért kb mindenkit végig hívnod mert szinte mindenki jó orvos, ha szeretnél választottat)

Barátnőm 2 gyerkőcöt szült fogadott dokival a harmadikat pedig ügyeletben januárban. Ráadásul sikeres vbac volt. Abszolút elégedett volt mindennel, ugyanolyan volt mint fogadott orvossal.

2020. febr. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 5x szültem ott, ebből 3x orvossal, 1x szülésznővel és 1x ügyeletben. Milorra vagy kiírva? Nyari szünet miatt nem vállalnak? Az én orvosom félidő után vállalt el.
2020. febr. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Facebookon van egy csoport Szent Imre kórházban szültem/szülök, többen írják, hogy ügyeletben szültek és nagyon jó élmény volt. Érdemes lecsatlakozni az oldalhoz és rákeresni a kérdésre. Én ugyan fogadott dokival szültem ott két hónapja, és meg voltam elégedve mindennel
2020. febr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, kinél szültél? Én 36 hetes vagyok és Dr. Nyulasi Gábornál fogok.
2020. febr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
Dr Pohl Ákos
2020. febr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!