Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek lehet majd normál...

Szerintetek lehet majd normál szülésem igy? 28hetes kismama vagyok és vasarnap lebénult a jobb oldala az arcomnak. Bell paralizis! Folyt lent.

Figyelt kérdés

. A bénulás mértéke 85-90%os. Félek hogy igy nem engednek majd termeszetes uton szulni. Van valakinek ezugyben tapasztalata?

MR annyit mutatott ki hogy az agyban az egyik ideg nagyon beszukult egy ponton, de utana pedog 3szorosara ki van tagulva. Oka ismeretlen

Lumbálást is csinaltak. Nem mutatott ki semmit



#szülés #bénulás #Bell paralizis
2020. márc. 17. 20:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Kiütésem nincsen. Jelenleg csak műkönnyet kapok. szteroidot a pocaklakó miatt nem adtak, azt mondta az orvos hogy túl kockázatos lenne a picire nézve.
2020. márc. 17. 22:47
 12/15 anonim ***** válasza:
Akkor menj vissza, hogy rosszabb.
2020. márc. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
2020. márc. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben az esetben az a legkisebb gond, hogy esteleg megcsászároznak.

Nekem is volt arcideg bénulásom. Akkor volt a babám 5 hónapos, még szoptattam. Egy brutál 3 hetes szteroidos kúrát kaptam, az elején infúzió formában, majd tablettában. Természetesen a szoptatást abba kellett hagynom. Borzasztó volt. Rettegtem, hogy úgy maradok.

Maradt vissza egy kicsi belőle, ha mosolygok, akkor látszik a számon, hogy az egyik oldala nem úgy mozog, mint a másik. De legalább nem az egész arcom maradt olyan.

Jobbulást!

2020. márc. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A helyedben én be sem merném vállalni a hüvelyi szülést, nekem teljesen más betegségem van, de szintén idegrendszert károsító tüneteim vannak, fel sem merült, hogy hüvelyi úton szüljek, viszont a császárom nagyon jó volt.
2020. márc. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!