Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normál szülés után tényleg...

Normál szülés után tényleg gyakori, hogy "tönkremegy" a kismama hüvelye?

Figyelt kérdés
És ez miatt a házas élete? Tudom, hogy nagyon bután hangzik a kérdés de sok ilyen panaszt hallottam. Én meg különösen félek, hogy hogy fogok szülni mert az elsőt császárral kellett. Van is miatta problémám mert nagyon heges és ez látszik az uh-n is. Akkor most nekem itt is, ott is "szétkapják"? Vagy a 2. is császár lesz? Bár az sem lenne jó, ha megint szétvágják a hasamat. Tudtok valami biztatót mondani?
2008. dec. 1. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Elsőt simán szültem. Második szülésem iker volt, egyik baba simán, másik császárral. 3.szülés simán. Semmi problémám nem volt egyik után sem a házasélettel. A férjem szerint inkább szűkebb lettem a 3. után, pedig gátmetszés nélkül szültem.

2008. dec. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 2 babát szültem hüvelyi úton,az elsőnél volt pici gátmetszésem,most,a 2.nál nem,és az én férjem szerint is teljesen olyan jó szűk vagyok,mint azelőtt.Sztem ez alkati kérdés is.Próbálj intimtornát végezni,az biztos,h segít!!!
2008. dec. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én rendszeresen tornázom már évek óta. Egyenlőre nem tudom, rám melyik szülés vár, de mindkettőtől nagyon félek.
2008. dec. 1. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!