Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki mostanaban szult, mennyi...

Aki mostanaban szult, mennyi ideig voltatok bent? Bemehetett a ferjetek?

Figyelt kérdés
Az orvosom nagyon elkeseritett mert 8 napom van hatra a szulesig. Megmondta hogy 5 nap mulva surgossegi csaszar lesz, a mostani helyzet miatt. Rosszabb esettben is 2 napot maradhatunk bent.
2020. márc. 22. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

"Megmondta hogy 5 nap mulva surgossegi csaszar lesz, a mostani helyzet miatt. Rosszabb esettben is 2 napot maradhatunk bent."

Ezt elmagyaráznád? Mert ritka értelmetlen. A sürgősségi császár lényege, hogy sürgősségi, magyaran nem előre tervezett. A 2 napos bennmaradást sem értem és a rosszabb eset se világos.

Amúgy meg látogatási tilalom van, ergo szülni is egyedül mész.

2020. márc. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Ezt én se értem!

Ha még mondja h mikor műt, az program császár. A baba állapotától és a te állapotodtól függ h mikor mehettek haza.

Te hiába vagy jól 2 nap múlva, ha a pici besárgul v bármi.

Tehát ezt nem tudatja előre....

Min 3 éjszakát bent szoktak tartani császár után

2020. márc. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Elvileg hüvelyi szülèshez jàrvànyhelyzetben is biztosìtaniuk kell , hogy egy kísèrő bemehessen. Hogy csàszàrhoz beengednek-e valakit az a kòrhàz szokàsaitòl/orvosodtòl függ. A helyzet a csàszàrra indok a dokidnak vagy csak a csàszàr időpontjàra? Az első verzió nagyon bizarr lenne, ès indokolatlan, a fogalmazàsodbòl meg nem derül ki egyèrtelműen.
2020. márc. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Igaz 5 hete szültem,akkor az influenza miatt volt látogatási tilalom. Természetes szülés volt,a férjem bejöhetett, nem kellett igazolnia kapott-e influenza elleni oltást. Most ugyanebben a kórházban tudtommal tilos az apás szülés. Du. 1kor született meg, kerek 48 órát voltunk bent,engedtek volna hamarabb is, csak 48 óránál van az újszülötteknek egy fontos vérvétel és azt meg kellett várni. Itt amúgy elmarad a babák 6 hetes csipőszűrése és az anyukák 6 hetes nőgyógyászati kontrollja is :(
2020. márc. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
4-es vagyok, amúgy a kisfiúnkhoz még a hazamenetel másnapján kijött a gyerekorvos és a védőnő, de most már megszűnt minden, a védőnő sem jár látogatni, bemenni sem lehet. Az egy hónapos gyermekorvosi kontroll is elmaradt, védőnő is messengeren írásban kérdezte a státuszkérdéseket és ennyi. Remélem a 2 hónapos kötelező oltást majd megkapja.
2020. márc. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
A Margitban már szüléshez sem mehet be apa.
2020. márc. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Múlt hét csütörtökön szültem császárral, vasárnap mehettünk haza. Császár után megnézhette apuka a babát, miután összevarrtak a folyosón beszélhettünk fél percet, be nem jöhetett az osztályra.
2020. márc. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!