Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fehérváron hogyan, mennyit...

Fehérváron hogyan, mennyit szokás adni "fogadott" szülész-nőgyógyásznak? Alkalmanként, vagy a szülés után egyben szokás? És mennyi szokott ez lenni mostanában? Eddig annyit hallottam: "Ahogyan gondolom".

Figyelt kérdés
Szülész, nőgyógyász, szülés,
2020. márc. 3. 14:23
 1/1 anonim válasza:
En ugy tudom a maganrendeles aranak tízszeresét,"illik" adni fogadottnak.ez valtozo ki mennyiert rendel, de 150000 korul mozog atlag. Ha allamilag finanszirozott terhesgondozasra jarsz a fogadott dokihoz ott nyilvan nemkell fizetni, csak szulesnel egy osszegbe, ha maszekba akkor fizeted a maganrendeles dijjat is minden alkalommal plusz azt a dijat szules utan hogy o vezette le a szulest. Mellesleg ha termeszetes uton tervezed a szulest akkor szülésznőt erdemesebb fogadni szerintem, a doki "csak" vag meg varr ha szukseges. A szülésznő az aki foglalkozni fog veled.
2020. márc. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!