Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros hegnél ez normális?

Császáros hegnél ez normális?

Figyelt kérdés
3 éve volt császármetszésem (függőlegesen vágtak). Jelenleg 38 hetes terhes vagyok. Pár napja vettem észre, hogy a hegem alja mintha fel lenne dagadva, érzékeny, ha hozzáérek, piros és ha ha sokat teszek-veszek akkor néha fáj, ég is. Elbúcsúzhatok így a hüvelyi szüléstől? Kicsit félek, hogy mi lesz, ha szétválik szülés közben..

2020. ápr. 2. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem azonnal hívd fel a dokidat, nehogy valami durvább baj legyen annál, hogy nem hüvelyi úton jön ki a gyerek.
2020. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Holnap megyek nst-re meg uh-ra. Mindenképp megemlítem neki
2020. ápr. 2. 12:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, hogy normális. Végig vörös volt, égett viszketett volt amikor fájt..
2020. ápr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp szólj az orvosnak! A hüvelyi szülés necces, ha fáj a heged. Saját tapasztalatom alapján a hegszétválás nem egyik pillanatról a másikra történik és olyan brutálisan fáj, hogy nem lehet nem észrevenni. Úgyhogy nyugalom, érezni fogod, ha baj készülôdik.
2020. ápr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megmutattam neki, annyit mondott, hogy hagyjam már, ez legyen a legnagyobb gondom az életben...

Nem volt jó hangulatában.

2020. ápr. 5. 09:39
 6/6 A kérdező kommentje:

Csak ha esetleg visszatéved valaki.

1 mm-es heggel még a kiírt napon megcsászároztak, mert fájt is.

2020. ápr. 24. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!