Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol van az országban még apás...

Hol van az országban még apás szülés?

Figyelt kérdés
Semmiképp sem szeretnék a párom nélkül szülni 😑 kb akkor már inkább itthon..
2020. ápr. 11. 13:47
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező ha tudod, hogy az otthonszülés szabályozva van,akkor azt is tudod, hogy a jelen helyzetben nem kapod meg az engedélyt, és nem véletlenül. De még mindig nem válaszoltál rá, hogy mennyi idő múlva szülsz. Amúgy meg ha így terjed a vírus, lassan az össze kórház ideiglenes felfüggeszti a kísérővel történő szülést. Én is szültem kettőt, jelenleg nem vagyok terhes, de ha az lennék sem csapnék ekkora hisztériát. Nem vagy normális. Akkor menj, járd végig a kórházakat. Most úgy sem úgy fognak ugrálni ahogyan te fütyülsz, nem fog egyik orvos sem plusz kockázatot vállalni idegen kismamával. De hajrá! Csináld!
2020. ápr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Jaj nem is vagy érintett ebbe a helyzetbe aztán okoskodsz.. menj be anyukás csoportokba ilyen stílusba senki beszél aki szülés előtt áll. Nem fogom azért kibírni mert neked úgy a jó. Vannak lehetőségek. Nem is kevés egyelőre. Még ha Te ennek az ellenkezőjét is akarod bebizonyítani. Az meg legyen az én dolgom mikor szülök. Sztem válaszolhass más kérdésekben mert itt nem vagy valami érdemleges..
2020. ápr. 11. 16:44
 13/41 anonim ***** válasza:
77%
Vácon még működik. 😊
2020. ápr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Szuper köszi 😊
2020. ápr. 11. 16:52
 15/41 anonim ***** válasza:
86%
Akkor minek a kérdés? És igen,benne vagyok nem egy ilyen csoportban, és a többség igen is elfogadta, de van egy-két megmondó ember, mint te, aki mindent jobban tud. Hiába jelenti ki a kórház, hogy nem lehet, akkor is szajkózza amit Müller Cecília mondott. De megnyugtassalak, lehet, hogy éppen nem vagyok terhes, de mint egészségügyis, jobban belátok a színfalak mögé, és tudom, hogy mennek most a dolgok. De engem aztán nem érdekel mit csinálsz kérdező, viszont akkor ne is kérdezz.
2020. ápr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
69%

"Hol van az országban még apás szülés?

Semmiképp sem szeretnék a párom nélkül szülni 😑 kb akkor már inkább itthon.."


Számomra ez a két mondtad nem azt tükrözi, hogy annyira képben vagy a lehetőségekkel...

2020. ápr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
74%
Otthon lehet apás szülés, ez biztosan, fixen így lesz. Kórházra ne építs, mert ez napról napra változik.
2020. ápr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
84%
Sotén még van.
2020. ápr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
45%

Bakker te is olyan nő vagy akinek minden pillanatban fogni kell a kezét és mindenhova kísérgetni mert életképtelen? Duzzogsz mint egy gyerek, aki nem olyan csokit kapott húsvétra, mint amilyet szeretett volna! Nőlj fel, vagy ne vállalj gyereket!

Üdv.:egy 8hónapos önálló kismama

2020. ápr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
81%

Budapest MÁV kórházban (még) van.

Illetve magánkórházak- én még ebben gondolkodom, ha kitart júliusig ez a vírushelyzet, nekem első baba, nem mernék itthon szülni, viszont én sem tudom a férjem nélkül végigcsinálni.

2020. ápr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!