Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol van az országban még apás...

Hol van az országban még apás szülés?

Figyelt kérdés
Semmiképp sem szeretnék a párom nélkül szülni 😑 kb akkor már inkább itthon..
2020. ápr. 11. 13:47
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
88%
Róbert Károly és Maternity
2020. ápr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kérdésre válaszolóknak 😊


Azért nem bírom megérteni hogy akinek jó így az miért itt okoskodik. Mit foglalkoztok más szülésével? Érdekel engem 8 hónapos anyuka te hogy szülsz, hát nagy ívben leszom. Ha fejen állva hozod a világra a gyereked metrón az se oszt vagy szoroz nekem. Hadd szüljek én meg már úgy ahogy én talalom meg ennek az útját. Eddig már 2szer sikerült jól csinálnom magamnak nem a te kedvednek. Ezúton is el fogom ezt érni 😉

2020. ápr. 11. 20:43
 23/41 anonim ***** válasza:
47%
Ha 3. szulesed, akkor meg tudod apa nelkul is csinalni. Es jo lenne felfogni, h miert vannak a korlatozo intezkedesek. Az otthonszules felelotlenseg, 3. szulesnel is lehet komplikacio.
2020. ápr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Latszik hogy fogalmad sincs az otthonszules szabalyozasarol. Csak a magad hulyeseget hajtod. Mi az hogy kell, ki mondja te? És ez kit érdekel? Meg fogom találni az igényeinknek megfelelő helyet.
2020. ápr. 11. 20:56
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha állami korházban már nem fogjàk engedni akkor magán korház jó megoldás lehet.
2020. ápr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Annyira bírom ezt a "nem kívánságműsor" szöveget. :D


Ha pénzed van, és fizetni is hajlandó vagy, BÁRMI kívánságműsor. Magán helyeken próbálkozz.

2020. ápr. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

Én Szegeden fogok szülni, június 2-re vagyok kiírva, első baba. Nagyon örülnék ha ott lehetne majd a férjem, persze kérdés, hogy addig nem omlik-e össze az egészségügyi render. 😑

Nekem a védőnő azt mondta, hogy engedik az apás szülést. Meg hogy 3 esetben lehet bent egy hozzátartozó: ha gyermek van a kórházban, ha valaki haldokol illetve a szüléseknél.

És igen, ha az apuka fertőzött akkor az anya is az, szóval nem értem mit akadnak ezen fenn...

2020. ápr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Szia, gondolom nem békés megyei vagy, de Békéscsabán is még van apás szülés 🙂
2020. ápr. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat 😊
2020. ápr. 13. 08:06
 30/41 anonim ***** válasza:

Teljesen bizonytalan a helyzet. Ha tuti szeretnél apás szülést, válassz magánkórházat, de ott is bármi változhat

Sajnos van ahol ma még beengednek pl., de 1 hét múlva már nem fognak. Az otthonszüléshez meg tudnod kell, hogy szükség van bábára, ha elmúltál 20 hetes, kevés esély van rá, hogy jelen helyzetben találj egyet, kísérő és bejelentés nélkül pedig törvénytelen az otthonszülés. Én egyedül fogok szülni, az apja orvos, COVID kórházban dolgozik, nem is lakunk most együtt, szabadságra se tud eljönni. Ez nehéz helyzet, próbálni kell alkalmazkodni, meditálni, készülni arra, hogy egyedül leszel, nehogy a szülőszobán érjen a sokk, mert az tényleg gátolja a vajúdást.

2020. ápr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!