Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magas vérnyomással meddig...

Magas vérnyomással meddig húzhatom ki?

Figyelt kérdés

pénteken kerültem először kórházba,éppen nyaraltunk, 200-as vérnyomással. azóta kiengedtek annyira hogy átjöttem ide a lakhelyem szerinti kórházba tegnap. azóta 4x2 dopegyt-el 140-150 között mozgok. most van rajtam a horter, holnap délelőttig. a dokim ugye csak akkor tud bármint is mondani. 31 hetes vagyok, hétvégén már majdnem császároztak, a tüdőérlelőt is megkaptam a babára.

ugye azért még vagy 4-5 hetet kihúzhatok igy? és ha szülni kell akkor császár lesz vagy inditják? asztmás is vagyok, illetve 30felett.


szerintetek?


2010. júl. 27. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia!Engem 170-es vérnyomással már befektettek pár ora mulva már 200 volt és azonnal megcsászároztak.37.hétben voltam
2010. júl. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszodat. ugye minden rendben ment nálatok? egészségesek vagytok mindketten, nem volt komplikáció?


engem az aggaszt hogy még csak 31 hetes múltam, igaz azt mondták szép fejlett a baba, 1700g-ra tippelték.rossz ez a bizonytalanság, a dokim meg talán holnap tud valamit mondani az eredmények után.

2010. júl. 27. 15:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnos voltak komplikációk,de szerencsére nem a babával hanem velem.Nagyon vizes voltam és amikor felakartak kelteni az altatásból a víz elzárta a rekeszizmokat és leállt a légzésem.Utána 2 napig az intenzíven voltam,de folyamatossan altattak,mert lélegeztető gépen voltam.Nem akarlak megijeszteni remélem,hogy nálad minden rendben lessz és a babáddal is!!!
2010. júl. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem 170-es vérnyomással fektettek be a 38héten.Simán szültem még aznap(illetve másnap hajnalban),semmi bajunk ma már 26honapos.
2010. júl. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én a 34. hétig húztam, és tökéletesen egészséges, két éves hercegem lett!

Hugom meg az elején kezdte, és 40+2 nap-ra szült. Császárosok voltunk. De akár még hetekig is kihúzhatod, pihenj rengeteget! Most már jó helyen vagy, ha most szülnél akkor is rendben kell legyen minden!

2010. júl. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én is ennyi gyógyszert szedtem,a 38. héten befektettek,a 39. héten indították meg a szülést.mindketten jól vagyunk.
2010. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. én is nagyon vizesedek, úgyhogy beparáztam. :( remélem tényleg nem lesz semmi gond velünk.


nagyon jó babázást nektek!

2010. júl. 27. 18:51
 8/10 anonim ***** válasza:
én is magas vérnyomásos voltam, illetve ingadozott, legtöbbször felfele.Indították ezért kiírás előtt négy nappal, simán szültem, semmi bajunk nem volt.Sok sikert, és nyugi!
2010. júl. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. mára úgy néz ki beállt a vérnyomásom 130-140-re, 4x2 dopegyttel és 1 isoptinnel. figyelik mert a baba lehet kezd bekábulni ettől. illetve nézik a fehérjét az ödémásodás miatt. nekem császár lesz éppen ezért mert terhelésre felugrik a vérnyomásom, mivel asztmás vagyok és befulladok.


köszönöm a biztatásokat, remélem a babával minden okés lesz nem lesz fehérje sem és még húzzuk 4 hétig. :-) .....legalább

2010. júl. 31. 12:06
 10/10 A kérdező kommentje:
...hát, még öt napoig húztuk...sos császár lett :(...de már kezdünk jól lenni.a kicsi szépen növöget, és valójában mégcsak ma kellett volna megszületnie.
2010. szept. 25. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!