Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 1 hét és császar nagyon félek?

1 hét és császar nagyon félek?

Figyelt kérdés
1 hét mulva lesz a császarom, a baba farfekvese miatt ,viszont nagyon beijedtem a mutettol es ami utana ram vár Félek mert halottam hogy gyakori az anyai halálozás ,keri gés osszeomlás pl.Hogy nyugtathatnám magam nem tudom..:(
2020. ápr. 28. 09:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Rossz információt hallottál, nagyon ritka az anyai halálozás.
2020. ápr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Valószínűbb, hogy a kórházban elkapsz valami vírust.
2020. ápr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Hol hallottál ekkora butaságot? Valami ősanya fórumon? Rutin műtét, a gyerekek harmada így születik.
2020. ápr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 7 hete volt, itt vagyok és élek, semmi bajom nem lett. Ha gondolod kérdezz.
2020. ápr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ismerős anyuka mondta és oszinten nagyon megijedtem mert verszegeny vagyok es felek hogy barmi gond lesz ha tenyleg olyan veszelyes
2020. ápr. 28. 10:33
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A mai fejlett műtéti technikák mellett semmi bajod nem lesz. Milliók szülnek így. El sem altatnak, gerinc érzéstelenítés mellett, semmit nem fogsz érezni. Hamar túl leszel rajta. Kíméletes, fájdalmat nem érzel, akkor mitől félsz? Nem a középkorban vagyunk. Én sima szüléstől sokkal jobban félnénk. Az borzalmas.
2020. ápr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyiktől sem kell jobban félni.
2020. ápr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Keresd meg fb császárvonal csoportot. Ott hiteles információkat kaphatsz
2020. ápr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az anyai halálozás nagyon ritka, nyugi. A császár rutin, kis metszésből csinálják, a hasizmokat ma már csak szétfejtik.Kapsz majd egy branült az egyik vénádba, betolnak a műtőbe( lesz rajtad egy lepedő) A műtőben fogsz kapni egy szurit a gerincedbe ( az kicsit kellemetlen) attól elzsibbadsz melltől lefelé, nem fogsz érezni. semmi fájdalmat, esetleg csak egy kis nyomást. A legtöbb helyen a katétert is ekkor teszik be a hólyagba, hogy már ne érezd. Ébren leszel, de egy izoláló rész el fogja takarni a hasad, nem fogsz látni semmit, csak majd a babádat. Közben az altatóorvos a fejednél lesz, nyugtatni fog, lesz rajtad monitor, hogy ellenőrizhessék a pulzusod, vérnyomásod. A műtő először félelmetesnek és ridegnek tűnik, de csak azért mert teljesen steril. Hidd el, rendben lesz minden.
2020. ápr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Biztatásként még leírom. Nekem egy éve volt egy láb műtét gerinc érzéstelenítésben. Semmit, de semmit nem éreztem! Még nyomást sem éreztem. Ne félj, nem lesz semmi bajod.
2020. ápr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!