Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mozgásra erősödő elviselhetetl...

Mozgásra erősödő elviselhetetlen derékfájdalom 38hetesen, nektek volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok 38 hetes terhes vagyok, reggel óta iszonyatos derékfájdalmam van, alig bírok menni, meg fordulni az ágyban, sírás kerülget. 5 perc mire felállok, mondjátok hogy szülni fogok nem sokára xD

Viccen kívül, nektek volt hasonló szülés közeledtével? :)


2020. ápr. 30. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Folyamatos a derékfájdalom?
2020. ápr. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos igen, mozgásnál fokozódik csak :(
2020. ápr. 30. 14:24
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem amikor beindult a szülés, és attól fájt, akkor a mozgás segített rajta... próbálj ki valami ringatózó mozgást... én azt csináltam, elég hülyén nézett ki: egyik lábamat felemeltem, behajtottam, és előre hátra ringattam, így enyhébb volt a fájdalom.

ha mozgásra erősödik, szerintem inkább valami mozgásszervi panasz lehet, mondjuk nem bírod már a hasad...

de persze simán lehet, hogy szülni mész:D

2020. ápr. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :) ahogy elolvastam, jött egy kis menszi szerű görcs a hasamba és a derekamba, de jó lenne ha szülést jelezné 😄

Megprobálom a mozgást amit irtál, 😊😊

2020. ápr. 30. 14:35
 5/7 anonim ***** válasza:
na mi a helyzet? második voltam
2020. ápr. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia, be állt 10 percesre zuhany után, lassan indulunk 😍😍😍
2020. ápr. 30. 22:22
 7/7 anonim ***** válasza:
De jó, örülök! bár én tíz percessel még nem mennék, bővebb elég ötpercessel, de ahogy gondolod! Könnyű szülést :) te se fogsz több éjszakát átaludni 🤣
2020. ápr. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!