Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdemesebb inkább otthon...

Érdemesebb inkább otthon vajúdni és kb.5 perces fájásokkal menni a kórházba?

Figyelt kérdés
2020. máj. 9. 12:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk eleve azt mondták a szüléfelkészítôn, hogy 5 perces fájásokkal menjünk be. De úgyis el fog jönni egy pont, amikor érezni fogod, hogy itt az idô. Hidd el, akkor már nem lesz kétséged, kérdésed. Érezni fogod, mikor kell indulni.
2020. máj. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
32%
10-es igen ha vérzik az ember mert levált a méhlepény az komplikáció, persz, hogy be kell menni. 10 perces fájásokkal, komplikáció nélkül felesleges.
2020. máj. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem 1 oran belul 4 percesek voltak, lehet nem lesz az olyan hosszu🤪
2020. máj. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

4

Gondolom te se szültél még.

Nálam hirtelen 2-3 perces fájások jöttek. Tágultam. Alig bírtam bemenni a parkolóból a kórházba. Nem folyt el a víz, semmi előjel nem volt. Ahogy megláttak bent, első ránézésre közölték vajúdok. Gyors nőgyógyaszati vizsgálat, majd a szülőszoba és ott repesztettek burkot! Mindenki arról beszélt bent, gyorsan meg fogok szülni, többet foglalkoztak velem mint azzal aki órák óta ott volt. Örültem a szakszerű ellátasnak, bármi történhetett volna. A kitolásnál jött még egy orvos, aki figyelt mindent, ha netán császározni kellene, vagy beavatkoznia.

Nincs az a pénz hogy otthon szüljek.

2020. máj. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinél egyforma a szülés menete sem. Nekem pl nem voltak klasszikus fájásaim, ahogy mondják, hogy fentről indul le, keményedik, meg stb. Nekem a derekam fájt, és éreztem a medencecsontomban a feszítő érzést.

Mind a három szülésnél csak a végén volt kb a tolófájás előtt 2-3 fájás, ami már érezhető volt. Aztán magzatburok repedt és onnantól már csak nyomni kellett.

3 gyerekem van.

2020. máj. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!