Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tényleg igaz, hogyha a fájások...

Tényleg igaz, hogyha a fájások egy magánklinika közelében kezdödnek, akkor ott is ellátnak? Vagy elküldenek államiba?

Figyelt kérdés
barátnöm azt ajánlotta, hogy a kiírt idöpont körül, tartózkodjak egy magánklinika körzetében, "nyaraljak", ha megindulnak a fájások akkor húzzam amíg tudom, 5 perces fájásokkal hívjunk taxit, már a magánklinikának kötelessége ellátni, nem küldözgetnek sehova hiszen folyamatban van a szülés. Én nem nagyon hiszek ebben. Igaz ez? Meg lehet csinálni? Az nem baj ha utána részletekben kiszámláznák, csak elöre fizetni nem tudunk.
2010. júl. 29. 11:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

[link]

itt mondták azt hiszem, hogy 2-300ezer...

2010. júl. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Biztos hogy ellátnak, de utána benyújtják a számlát és nem részeletekben. A kútvölgyiben 400 000 ft a szülés! Ebben pl benne van 2 éjszaka kórházban tartózkodás, de amúgy 25-50 ezer forint a szoba éjszakánként. Ha pl császárra kerülne a sor az pedig nem két éjszaka hanem min 4 és máris egy százassal rúghat nagyobbra a számla.

Amúgy én sem értem, dokit nem fogadsz, de magánklinikára lenne pénzed mégha részletekben is? Ha részletekben is engednék kifizetni, a részlet biztos nem havi 15-20 ezer lenne, mert szeretik minél előbb behajtani a pénzt.

2010. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ja és amúgy sem előre kell fizetni a magánklinikákon hanem utólag. A boltban sem fizetsz előre, ha vásárolsz.

Utolsó voltam.

2010. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

2-300 ezer a Róbert Károly Klinikán, én egyszer voltam ott, és nekem egy sima állami kórháznak tűnt, semmi plusz nem láttam, azóval ezért is olcsóbb a többihez képest.

Van a Telki, itt 490 ezertől indul a szülés ára.

És van a Dr. Rose, ott azt hiszem 590 ezertől indulnak az árak.

2010. júl. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
36%
De egy buta ostoba liba lehetsz,szülésznőre és dokira nincs pénzed,de magánklinikára volna!úr isten milyen nők vannak....ha annyira félsz minek kellett dug...i
2010. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Én szerintem abszolút nem buta csak félelmei és kétségei vannak neki is mint mindenkinek. De fogadok hogy nem olvastad végig az egészet mert akkor értelmeznéd, Te is és más is. Biztos hogy nem látnak el mint ahogy az infarktusos embert államiból is tovább küldik máshova téged is tovább küldenének egy magán klinikáról. Szülésznőt fogadj fel az nem nagy összeg 20-30 ezer és már vigyáz is rád valaki. 36 hétig vállalhat el a szülésznő. Úgyhogy igyekezz ha mellette döntesz. Ha pesti vagy én ajánlom a Bajcsy kórházat. Kivétel nélkül mindenki kedves. Én mindenkivel találkoztam mert 42 hétig túlhordtam és 6 nap szülés elött+ 3 utána pedig császáros voltam. A szülésznőkkel poénkodtam a vajúdóban 2 fájás között. Aranyosak voltak nagyon a csecsemősök is, császáros lettem komplikációk miatt sajnos és minden este bejött egy csecsemős segíteni hogy tudjak szoptatni. Aranyosak voltak nagyon.

2010. júl. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!