Fogadjak orvost?

Figyelt kérdés

Akihez járok magánrendelésre, ő azt mondta, hogy felfogadhatom a szüléshez, de csak akkor jöhet be ha dolgozik. Ha lejár a munkaideje nem hívhatják be szüléshez és akkor az ügyeletes orvosnál kell szülni.

Szerintetek így megéri orvost fogadni? A pénzt ugyan úgy ki kell neki fizetni, akkor is ha nincs bent szülésnél? Szülésznőt mindenképp fogadok.


2020. máj. 12. 08:03
 1/6 anonim12346 válasza:
Szerintem nem érdemes így felfogadni
2020. máj. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ügyeletesnél is ugyanolyan jó kezekben vagy. Nekem nincs bajom azokkal akik orvost és szülésznőt fogadnak, de nem értem mi ez a nagy felhajtás mostanában ezek miatt. Az ügyeletes szülésznő is baromi kedves volt velem, az orvos is nagyon körültekintően csinálta a (sürgősségi) császárt. Gyönyörű lett a heg, pikk pakk meggyógyult. Igazából én csak a jó tapasztalataimat akartam megosztani az ügyeletesekkel kapcsolatban.
2020. máj. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, a fogadott orvosnak pont az volna a lényege, hogy mindegy, mikor szülsz, őt hívod. Ha amúgy is ő az orvos épp az osztályon, akkor teljesen feleslegesen fizetsz neki százezret. Én sem fogadok orvost, tulajdonképpen részben emiatt. Csak szülésznőt, ő bejön bármikor kifejezetten hozzám.
2020. máj. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fogadtam orvost én is. Az első

gyereket ügyeletes orvosnál szültem és nem voltak jó tapasztalataim. Persze vannak normális ügyeletesek is máshol csak ebben a kórházban bunkók sajnos..

Szóval most fogadtam. Az enyém végig ott lesz. Igazából egyetemi tanár a SOTE II. - n. Nagykutya. Biztos ott lesz megnyugtatott. Hozzá fogok járni m~g 5 hónapig már ismer, tudja milyen betegségeim vannak. Nekem ez a lényeg.

2020. máj. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Így nem fogadnám meg. En is ügyeletesnél szültem és amúgy teljesen jó volt. Meg amúgy ahogy írod te is úgyis ügyeletesnél fogsz. Minek fizetnek neki, ha amúgy is bent lesz épp? Ha meg nem lesz akkor úgyis másnál szülsz.
2020. máj. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem megy be, csak ha pont ügyel? Ennek így semmi értelme. Szóval ha mákod van, ingyen is szülhetsz a saját dokidnál.

Én még szülés előtt vagyok ugyan, de hogy sokat járok vérvételre, nst-re, egyre azt látom, hogy vagy teljesen rendes a személyzet, vagy pokróc. Ma nst-t fel tudtam volna rúgni a nőt, mondta is egy kérdésemre, hogy ő szülésznő (utána jött a kioktatás), de egyből arra gondoltam, ha ilyen szülésznőt fognék ki, tuti elzavarnám az első 5 percben. Nem bírom az ilyen stílust. Szakrendeléseken is az asszisztens játssza magát, teszi magát doktornak, az orvos meg csak bazsalyog. Szóval negatív szájízzel vagyol az EÜ iránt. Velem bent lesz az orvosom, direkt rákérdeztem, hogy hétvégén, éjszaka, bármikor jön-e. A fogadott szülésznő bejövetele még a vírus miatt nem tuti.

2020. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!