Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan fogadjak fel orvost?

Hogyan fogadjak fel orvost?

Figyelt kérdés

Kórházba járok terhesgondozásra, kinéztem egy szimpatikus idős doktor urat, szeretném őt felkérni.

Úgy tudom nincsen magánrendelése,viszont érdekelne hogy csak a szülés után adjak pénzt vagy közben is ha elvállal??? Ha igen akkor ki mennyit? 2.000-5.000-vagy több?


Egyébként erre felé olyan 50.000 ftot adnak az orvosnak szülés után.


2017. júl. 19. 11:36
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
25 hetes vagyok.
2017. júl. 19. 11:47
 2/16 anonim ***** válasza:
48%

25 hetesen, lehet, hogy már nem is vállal el!

2-5 ezer forinttal mit akarsz?

2017. júl. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egy kérdést megér, hátha mégis elvállal. Megyeszékhelyen élek, és itt a legolcsóbb terhesgondozás 7ezer forint / alkalom. Állítólag a szülés után ennek a tízszeresét "illik" adni, illetve a orvossal való megbeszélés alapján.
2017. júl. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
EgYébként kórházi ellátás, gondolom itt nem kell 10ezreket hagyni
2017. júl. 19. 12:18
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem akarlak bántani, de tnyleg mit szeretnél pár ezer forintal? :( lefoglalni vagy mi? Próbáld meg hát ha még beleférsz. :)

Én azt tanácsolom, h inkább szülésznőt fogadj fel ennyi pénzért. Az reálisabb. Amúgy jobb ha személyesen megkérdezed, h mennyi a tarifája, jobb esetben rád bízza.


Nálunk az elején 2x volt egy kis gond, ügyeletbe bejött megvizsgálni mind a 2 alkalommal 10e.t adtunk.

Szülésnél 80e.adunk az orvosnak (plusz magánba is jártam párszor) a szülésznőnek meg 40e.t.

2017. júl. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor 10et adtál, nrm
2017. júl. 19. 12:39
 7/16 A kérdező kommentje:
És utána mennyit adtál azt épp nem írtad! :)
2017. júl. 19. 12:39
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
Sztk alapon, ha sztk terhesrendelésre jársz, ott nem szoktak pénzt adni. Ha felkéred, megmondja, el tud- e vállalni. Ha nem mond árat, akkor sztem érdeklôdj más kismamáknál, pl mikir várakozol houzá, tudbak-e infot a szülés áráról.
2017. júl. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Bocs,telóról ìrtam, azért vannak hibák.
2017. júl. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25%

Mind a két alkalommal 10ezret azaz összesen 20ezret adtunk amikor véreztem. Magánba nem jártam, járok terhes gondozásra, mert nem csinálja a magán rendelőjébe. Ő is idősebb orvos már már nyugdíjas. azt a kórházba megcsinálja tb alapon. :)

Azt szabad tudni, h melyik városba vagy? :)

Ha mindenképpen őt szeretnéd akkor ne nagyon halogasd a megbeszélést, mert ilyenkor tnyleg ritkán válalnak már szülést.

2017. júl. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!