Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy fogadjak meg igy orvost?

Hogy fogadjak meg igy orvost?

Figyelt kérdés

Most költöztünk új városba ,nem ismerek senkit. Nem tudom ki lenne jó orvos.

20 hetes terhes vagyok,az ediggi vizsgálatokat sztk-s orvosnál végezték. nem kerestem dokit mert tudtam h költözni fogunk.


Érdeklődtem védőnőnél h ki normális nődoki,ő mindegyiker dicsérte. Egy fórumon ajánlottak hármat is h azokból válasszak. Nos el is mentem a rendelésre,direkt ugy kértem kartonzóba időpontot h akkor menjek amikor ők vannak.


Mind három alkalommal olyan bunkók voltak velem,h meg se kérdeztem h van e magánrendelésük.


Mindegyik iylen bunkó? Hogy fogadjam meg igy vmelyiket? nem tudom ki normális,sztk-s rendelésen ugy bezsélnek az emberrel mint a kutyával. Azt meg nem tudom h hol van a nőgyógyászoknak magánrendelésük h egyből oda jelentkezzek be.


2015. aug. 11. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
A vedononel kérdezd meg a kismamákat, ok biztos ajánlanak valakit. Melyik város?
2015. aug. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes lenne rögtön a maganrendelesre menni. Ha így sem jön be, Menj másikhoz. A legtöbbnek már van elérhetősége neten. Amúgy melyik város és kiknél voltál már?
2015. aug. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mosonmagyaróvár
2015. aug. 11. 15:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Én dr. Marton Péternél szültem az elsőt Óváron, majd a másodikat Győrben dr. Mika Péternél. Egyikkel sem volt problémám :)
2015. aug. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Győrben én is Mika Pétert ajánlom. Nem távolság Móvártól; és rögtön a vidéki buszpályaudvarnál van a magánrendelője. Telón be kell jelentkezni.
2015. aug. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 50 km-re lakom Győrtől; de eljárok Mikához.
2015. aug. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Győr: Lendvai Viktor, Papp Gábor.
2015. aug. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2015. aug. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szeretem az ilyen kérdezőket ... Eltűnt mint lila szamár a ködben. Legalább egy Köszi a válaszolóknak vagy valami.
2015. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!