Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszarmetszeshez orvos...

Csaszarmetszeshez orvos felkeresese a 25. Heten? Lehetseges?

Figyelt kérdés
Csaszarmetszessel szeretnek szulni, a nogyogyaszom viszont egyszer emlitette hogy csak pszichologiai velemenyre hivatkozva lehet. Egyre biztosabb vagyok abban, hogy csaszart szeretnek, ezzel kapcsolatos negativ velemenyeket nem kerek. A 25. Heten van eselyem ilyen papirt szerezni? Vagy hol/hogyan talalok olyan orvost aki keresre elvegzi? Valakinek van ilyen tapasztalata? A nogyogyaszom ajanlott egy szulesznot, de igy nem sok ertelmet latom felkeresni. Egyebkent magan nogyogyasz, eleg sulyos osszegeket hagyok nala, nem tudom ez szamit-e.

2020. máj. 17. 20:38
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Nem közeledés ként, de nekem furi, hogy attól a pár öltéstől odalent félsz de egy jó 10-15 centis hegtől, varrattól, nagy hasi műtéttől nem. Utólag az sem kevésbé fájdalmas. Sőt.
2020. máj. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
41: en se tudom megmagyarazni miert
2020. máj. 19. 17:10
 43/45 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem kérdező. Ha ennyin múlna egy élet, hogy milyen lyukon jutunk a külvilágba, régen rossz lenne. Azt is mondják, hogy császáros babák nem mernek átmenni ilyen alagút játékokon. Ezen az összes császáros anyuka ismerősöm nevet, mivel az övek mind átmegy simán. Igazából mondanak mindent meg az ellenkezőjét is. Szerintem az a legfontosabb, hogy az anyja rendben legyen lelkileg. Akkor a gyerek is rendben lesz. Minden más másodlagos.
2020. máj. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
43: azt hiszem ez a vegszo nem is lehetne tokeletesebb
2020. máj. 19. 17:16
 45/45 anonim ***** válasza:

Szia! Császár lett végül? Jól vagytok?

Én nem írtam választ, csak most olvastam a kérdést és nagyon kíváncsi vagyok! ☺️

2022. szept. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!