Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárom lesz 2 hét múlva és...

Császárom lesz 2 hét múlva és félek a komplikacióktól ,elvérzéstől mit tegyek?

Figyelt kérdés

Probalok nyugodt lenni ,bizom az orvosomban de rettegni kezdtem kb.

Itthon van a 4 éves fiam nagyon félek hogy esetleg tobbet nem lathatom vagy hogy a baj lesz a csaszarnal a picinek vagy nekem ,konkretan attol felek a legjobban hogy elverzek mert.olvastam pár ilyen tortenetet .Raadasul silyos verszegenysegem van ,a doki a biztonsag kedveert vert keszit be de.en nagyon nagyon felek


2020. máj. 21. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Programozott császárnál a baba biztonságban van. Sürgősséginél szokott inkább baj lenni, mert ugye az eleve úgy indul. Ha második császár akkor számíts rá hogy hosszabb lesz a műtét mint az első. Magad miatt se aggódj. Tudja a doki a problémát. Készül, intézkedik. Minden rendben lesz
2020. máj. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az elso huvelyi volt..Most egeszsegugyi okok miatt lesz programcsaszar 😔
2020. máj. 21. 12:35
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Ne olvass a neten sztorikat!!!Akivel minden rendben volt, az legtöbbször csendben van és éli az életét (ez a többség a valóságban), akivel vlmi rossz történt, az írja ki a bánatát (ők vannak kevesebben a valóságban, de ezek miatt a többségnek tűnnek).
2020. máj. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kérdésed a műtétről, írhatsz nekem ha tudok válaszolok. Illetve ajánlom a császárvonal appot
2020. máj. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, semmi baj nem lesz.

Csak arra gondolj, hogy hamarosan a kezedben tarthatod a babádat.

A negatív gondolatokat felejtsd el, csak pozitívan gondolkodj.

Kitartás

2020. máj. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!