Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig vérzek szülés utánn? 2...

Meddig vérzek szülés utánn? 2 hét 2 napja szültem sikeres gátvédelemmel.

Figyelt kérdés
tapasztalatok csajok?Mikor mulik már el???
2010. febr. 18. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Először is gratulálok a gátvédelemhez!! Jómagam is így szültem 1 évvel ez előtt, amely után 3 hétig véreztem-vérezgettem. A 10 évvel korábbi szülésemnél, bár ott vágtak 4-5 hétig vérezgettem. Jelenleg 13 hetes várandós vagyok és imádkozom, hogy ismét gátvédelemmel működjön a dolog!! Össze sem lehet hasonlítani a felépülési időt, illetve a gátvédelemnél nem is kell felépülni. ÜGyes voltál!!
2010. febr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a doki is meg a szülésznők is ügyesek voltak..:-)Nem is tudtam hogy igy szültem csak meglepődtem mikor mondták a végén..:-))De nagyon örültem neki majd kiugrottam a bőrömből.

én már rohangáltam másnap mikor még a többiek akiket vartak csak totyogtak ha lehet igy fogalmaznom.És nagyon örülök neki hogy igy alakult.

Én drukkolok neked hogy ismét sikerüljön boldog babavárást és könnyű gátvédelmes szülést.

Én olyan jol éreztem magam utánna hogy jo fájt a szülés vége rendesen de már másnap szültem volna olyan ó élmény volt!:-))A második babát kb 2-3 áv mulva tervezzük mire picit nagyobb lesz a pici lányunk.

2010. febr. 18. 19:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

3-4 hét. De nem ritka az sem, ha eltart a vérzés 6 hétig:) Persze a végén már nem olyan erős:)

Gratula a babócához!

2010. febr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlen 6 hét a gyermekágy... van aki előbb, van aki később hagyja abba a vérzés.

nekem személy szerint 4 hét alatt semmi váladékozásom nem volt már.

Amúgy engem varrtak, de én is úgy rohangáltam másnap (pedig este szültem) mintha misem történt volna.

2010. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

SZia, engem is varrtak, de szülés után csak 6 napig véreztem, és mire mentem a 6 hetes kontrollra már túl voltam az első havi vérzsemen is, ami 5 napos volt, és a szülés utáni vérzés abbahagyását követő 28. napon jelentkezett! Pedig volt és van tejem még bőven! A doktornőm nem akart hinni a szemének, hogy már érett petesejteket lehet látni az UH-n a 6 hetes kontrollon.


9 hós fiúcska anyja :)

2010. febr. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gratulát és a válaszokat Csajok.

Akkor várok már csak pecsételek egy kicsikét valamikor csak elmulik teljesen..

Mindenkinek boldog babázást és szép napot!

2010. febr. 21. 10:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Anyám 9 hétig vérzett császár után, én majdnem 6 hétig gátvédelem után.
2010. jún. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!