Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi történik ha véletlen...

Mi történik ha véletlen otthon születik a baba?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy van akinél nagyon gyorsan lezajlik a szülés. Mi kb egy órányira lakunk a kórháztól, és ha elfolyt a magzatvíz nem tudom kiér e a mentő. Vajúdva nem hiszem hogy fogok tudni vezetni, páromnak meg nincs jogsija. Mit javasoltok? Mi lesz ha nem ér ki a mentő és otthon kell szülnöm?
2020. máj. 27. 10:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egyébként biztos kivételes eset mert a szülésznő is csodálkozott milyen hamar meglett.

Ne aggódj, ha olyan gyorsan jönne mint nálam, akkor is beersz. De ha otthon születik sincs gond, max a párod készítsd fel hogy aszisztalnia kell

2020. máj. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Amellett, hogy eleg ritka az ilyen nagyon gyors szules, gondolj arra, hogy nem azzal szokott baj lenni, ha gyorsan megszuletik. Gond inkabb akkor van, ha elakad, nem halad a dolog. Ha gyorsan ki tud bujni, akkor valoszinuleg minden rendben van vele, ugyhogy szerintem kar ezen aggodni.
2020. máj. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Éjfélkor elfolyt a magzatvizem, másnap 11-ig próbáltam megszülni. Nem ment. 0 volt a tágulásom, császár lett.

A víz mégis elfolyt.

2020. máj. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!