Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mikor jött meg,...

Szülés után mikor jött meg, mekkora különbség volt a testvérek után?

Figyelt kérdés

A Kizárólag anyatejes babák mellett nagy különbséggel jött meg nektek a testvéreknél? Vagy hasonló idő utám?

Mire számíthatok?



2020. jún. 4. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Elso utan 11 honapra (21 honapig szoptattam), masodik utan 7 honapra (17 honapig szoptattam) jott meg.
2020. jún. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első baba kizárólagos anyatejes, 3 hónappal szülés után jött meg.

Második baba kizárólagos anyatejes, 3,5 hónappal szülés után jött meg.

2020. jún. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
3/4 sosem látott tápszert, a 2. beteg, ő emiatt tápszeres lett 3 hetesen sajnos. Mindegyik szülés után 8 héttel kezdtem menstruálni.
2020. jún. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1. baba 11 hetes koráig volt kizárólag anyatejes, 4 hónappal szüles után jött meg először. 2. baba 4 hónapos koráig szopott, szülés után 2 hónappal már megjött. 5,5 év van a gyerekek között.
2020. jún. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Első babánál nagyon aktív szoptatás mellett 8 hónapra volt egy napos.. 9,5 hónapos korában volt az első “igazi” menstruációm.


Most 4 hónapos a baba.. 100% anyatejes...napi 6-8 alkalom, ahogy a nagynál is.

De olyan vagyok, mint anno mensi előtt.


/ én a feszkós típus vagyok.. plusz a hüvelyváladékom is kezd helyrejönni talán/

2020. jún. 4. 20:32
 6/6 A kérdező kommentje:

Hátha valakinek érdekes.


Ugyanannyi időre jött meg újra.


De a ciklusomra jellemző tünetek a kérdés kiírásától rendben megjelentek csak nem jött meg, és egyszercsak megjőtt. Azonnal rendezett ciklussal.

2022. aug. 18. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!