Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült itt már valaki császár...

Szült itt már valaki császár után, normál úton? Milyen az? Mennyi időnek kell eltelni a két szülés között?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerősömet ikrekkel császározták, 3 év múlva rendesen szült egy babát. Neki volt része mindkettőben, azt mondta, hogy 1000x inkább a term.szülés!
2010. júl. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! A fiamat császárral szültem, rá 6évre a lányomat természetesen. Semmi gond nem volt a szülés alatt, sokkal könnyebb simán szülni, mint császárral. Most várom a harmadikat, remélem sikerül őt is természetes úton megszülnöm. Én egyébként úgy tudom, hogy 3évnek el kell telnie ha simán akarsz szülni, de ez nem biztos....
2010. júl. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs pontos idő h mennyi időnek kell eltelnie! valakinek megy 15 hónap után(ismerek ilyet) és valakinek 5 év után sem. a két szülés között legalább 2 évet szoktak javasolni. nálam 16 hónap lesz és sima szülésnek fog indulni, csak az előzetes császár miatt nem császároznak kapásból másodszorra.
2010. aug. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!