Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meg tudom különböztetni a...

Meg tudom különböztetni a magzatvíz szivárgást a vizelettől?

Figyelt kérdés

38 hetes terhes vagyok, nekem is elment a nyákdugóm(ami barnás-kissé véres kocsonyás szerúű volt) 3 napja de derékfájáson kívül semmit sem érzek...

Ugyanis már régóta mintha vizesedne a bugyim de nem tudom hogy ez vizelet vagy magzatviz szivárgás...most ahogy zuhanyoztam kissebb nyálkás nyúlékony mintha sárgás váladék jött volna ki, utána meg áttetsző váladék...nem tudom hogy mi lehet ez...De elvileg nyákdugó már nem, de nagyon izgulok az orvosommal nem tudok beszélni kivan kapcsolva és a héten szabadságon van.Nagyon rossz igy hogy bármikor jöhet a baba de nem tudom hogy tudni fogom e hogy mikor van itt az idő:(


2007. dec. 14. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A víz szivárgása olyan, mintha pisilnél csak nem tudod megállítani. Ha csak a bugyi nedves, az is lehet a víz! A magzatvíz elvileg áttetsző, de lehet elszíneződöt. Szerintem, mivel jön a hétvége, fogd a motyód és irány a kórház! Inkább fölöslegesen, mint később kapkodva... A megrepedt buroknál megnő a fertőzésveszély. Nagyon szorítok!
2007. dec. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A derékfájás is jele annak hogy megindult a szülés. az egyik ismerősöm is erre panaszkodott és 4-5 napra pillanatok alatt megvolt a baba. Szerintem irány a doki
2007. dec. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!